189 ytl ceza + 32.madde gereği trafikten men edildim :(

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
özür dileyerek formda kirlilik oluşturmuşsa Moderatör arkadaşlar mesajlarımı silebilir.Amacım sadece bilgilendirme amaçlıdır.Saygı ve Sevgi

Cicihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adama ztn 50 ytl uzattım bana corba parama yetmez dedi ben dedim ztn en dusuk ceza 61 mlyon yaz dedim ceza ole diyince yediremedi yazdı bagladı...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse olan olmuş uzatmadan gidip aracını kurtar. birde fazladan otopark parası verme...

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun umarım parkta fazla bir ücret talep etmezler çekici ücreti falan istemezler inşallah

sensei

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rozet numarasını alıp sıkayet etseydın.sozum meclısten dısarı ama boyle polıslere tahammulum yok ısını durust yapan memur arkadaslarıda boyle durumlarda ınsandan sogutuyolar.Arabanın kokusu hosuma gıtmedı ne demek ya. Nasıl sınırlerım gerildi şimdi.

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
hiçbirşey değilde aracımı köpek yavrusu gibi takıp götüren çekicilere fit oluyorum.Adamlar nasıl acımadan taşıyorlar sonrada kenara atıveriyorlar ya.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savaş abi haklısın evet ama. Bence araçta o kadarda abartı bir modifiye yok. Yani,bu arabaya yapılan modifiyeler ne başka insanları rahatsız eder ne de insanları diye düşünüyorum. Cam filmi ve egzoz'a tamam derim ama geri kalanı polis beyefendi abartmış..

Geçmiş Olsun.
Sevgili kardeşim olayda abartı olduğu, polisin tutumu, senin durumum tartışılır veya tartışılmaz, ben işin orasında değilim. Ortada üzücü bir durumun olduğu bir gerçek. Kanun koyucular bir komisyon oluştururlar, bunlar bir iki partinin millet vekillerinden oluşan üyelerdir. Bu kişiler bir arkadaşımın da değindiği gibi yaşını başını almış kişilerdir. İçlerinde konu ile ilgili, bilgili bir meslek grubundan genelde hiç kimse olmuyor. Sonuçta yasa veya tüzük ben yaptım oldu mantığı ile çıkıyor. Bir tarafta birkaç tane mutlu insan (görev aşkıyla yanıp tutuştuğunu sanan komisyon üyeleri), diğer tarafta mağdur olay bir sürü insan. Ondan sonra da memurlara gidin denetim yapın, maliyenin kasası boşaldı gidin bilmem ne kadar ceza kesin diye emir yağdırıyorlar. Denetim yapanlarda o sinirle vur deyince öldürüyorlar. Senin araç ve benzerleri bu şartlar altında sabıkalı durumda oluyorlar. Yani her an için belaya bulaşmaya meyilli. Bizler burada çok defa dile getirdik. Modifiye ile ilgili bir birim kurulsun, yapılan işlemler denetlensin, uygun olanlar tescil belgelerine işlensin. Denetimlerde işlenmemiş, abartılmış, sonradan izinsiz ilaveler yapılmış olarak yakalanırsa o zaman daha ağır cezalar uygulansın. Ama bizlerde yasaların getirdiği kurallara uymalıyız. Şu anda piyasada dolaşan bir sürü aracın trafik sigortası, egzoz ve trafik muayene yok, bazıları da vergisi yatmamış olduğu için maliye tarafından aranıyor. Şimdi bazılarımız diyecek ki paramız yok yaptıramıyoruz. O zaman adama sorarlar paran yok ama araban var. Trafik sigortası olmayan bir araç size çarpsa, sizi mağdur etse ne yaparsınız?

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üniformayı üstlerine giydiklerinde kendilerini dünyanın en önemli insanı zanneden bu tiplere çok sinir oluyorum. Aşağılık komplekslerini bu şekilde bastırmaya çalışıyorlar.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benide durdurup sıfır yüzü kaç bunun demişti sonrada yarışa gidiyormusun sen bunla dedi en sonda kaç görüyo bu maksimum dedi :D:D:Den fazla 23-24 yaşında yok abi ben bilmem böle aldım ben arabayı dedim iyi o zaman yolun açık olsun dedi.:D:D:D

bu arada size geçmiş olsun...