2.2 vectra c elegance.

voger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli arkadaşlar 2.2 vectra c (benzinli) almaya niyetliyim. Bu aracı kullanan, hakkında bilgisi olan arkadaşlardan değerli fikirlerini rica ediyorum. "Alınır" ise neden, "alınmaz" ise neden? Kronik sorunları var mıdır? LPG ile sorun yaşanır mı? LPG bile olsa yakıtı üzer mi? Özellikle seçilmesi gerek bir model yılı var mı?Şimdiden vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim.

Birkaç favori ilanım şunlar;

1. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-takas-olabilir-67158140/detay/

2. http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...z-yok-yok-aracimizda-tam-dolu-82656020/detay/

3. http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...orjinal-sahibinden-aile-aracii-85803565/detay

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence hiç girme, 2.2 vectra c elegance alacağına 1.9 cdti vectra c elegance almanı tavsiye ederim. Hem torku hem beygir gücü çok yüksek. Yanlız temiz ve motoru ellenmemiş , elektronik aksamında sorun olmayanı almalısın. Çünkü parçaları ve tamiri çok pahalı. 2.2 nin hem vergisi, hem yakıtı , hem parça sorunu, hem de piyasada tutulmama sorunu var tavsiye etmiyorum.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
vergisini ve yakıtına baktınız mı

voger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vergi çok sorun değil arkadaşlar ama yakıtı sürpriz olursa çok büyük sorun olur gerçekten. "Kesinlikle kafaya koydum; alacağım" diye düşünmüyorum elbette, sadece araştırıyorum, bu araba hakkında bilmediklerimi öğrenmeye çalışıyorum. Değerli yorum ve fikirlerinizden dolayı teşekkür ederim arkadaşlar.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vergi çok sorun değil arkadaşlar ama yakıtı sürpriz olursa çok büyük sorun olur gerçekten. "Kesinlikle kafaya koydum; alacağım" diye düşünmüyorum elbette, sadece araştırıyorum, bu araba hakkında bilmediklerimi öğrenmeye çalışıyorum. Değerli yorum ve fikirlerinizden dolayı teşekkür ederim arkadaşlar.

2.2 gts tercih edin derim o kasa gerçekten çok güzel özellikle yandan.

Leonlior

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.2 alacaksanız, düz vites ve GTS modelini alın.
Ben de GTS 2.2 var, düz vitesle otomatiğe göre perfomansı oldukça tatmin edici.Gaza yükelendiğiniz zaman hakkını veriyor. Ayrıca aracın üzerinde prins marka LPG var, son derece uyumlu. Km de yaklaşık 30 kuruş yakıyor. İnanın şimdi bu arabayı satsam, tipiyle, motoruyla, performansıyla başka alabileceğim bir araba bulamıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.Temizini ve oldukça en az masrafsızını bulmaya çalışın.

Bu arada vergisi arabanın indirime girdiği için bir alt kademeden ödeniyor.Yani yıllık 960 liraya geliyor, bilginize..

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
güzel arabalar ama 2.2 den 150hp güç alıyor sanırım, artık o devirler kapandı, 1.4 ten 170hp alan araçlar var artık.

ama illa alacağım dersen, önce vergisine bak sonra otomatik viteslerde çıkan sorunlara bak sonrada lpg de problemlere bak :) bunlardan sonra alabilirsin.

battal gazi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba süper bir asfalt canavarı,bu araçtan forumda kullanan arkadaşlar var eskiden bu araç hakkında uzun uzun konular vardı,genel kanı çok sağlam ve diğer araçların otomatik şanzumanlarına göre çok daha az arıza çıkardığı dayanıklı olduğu,motorun ise sorun çıkarmadığı hususunda bir çok görüş vardı,ayrıca çıkardığı tek problemin sıkışık trafikte şanzuman tam verim vermiyormuş ısınınca onuda soğutucu takılıyormuş ve problemsiz olarak kullanılabiliyormuş,çok güzel bir araç,yıllık vergisi 960 tl ve sorun değilse çok süper bir araba yakıtıda anlatılana göre çok güzel,alınabilecek bir araç ve iyi bir genel kontrolden geçirildikten sonra alınabilir.