2.2 vectra c elegance.

yekta46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 ay oldu 2.2 dti elegance otomatik alalı...Belki inanmayacaksınız ama arabaya bastıkça daha az yakıyor... şöyle bi ispat ort.110 km hızla maltepe - avcılar -maltepe gidiş dönüş opet 30 tl eurodizelle gittim geldim ve hala içinde mazot var tekrar avcılara götürür... avcılardan maltepeye 20 dk sürdü gelmem 2. köprüden.... Ama bakımı maliyetli orasına bi şey diyemem .... şunu unutmamak lazım : ASLAN BESLİYORSAN YEMİNİ DÜŞÜNMEYECEKSİN...

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 ay oldu 2.2 dti elegance otomatik alalı...Belki inanmayacaksınız ama arabaya bastıkça daha az yakıyor... şöyle bi ispat ort.110 km hızla maltepe - avcılar -maltepe gidiş dönüş opet 30 tl eurodizelle gittim geldim ve hala içinde mazot var tekrar avcılara götürür... avcılardan maltepeye 20 dk sürdü gelmem 2. köprüden.... Ama bakımı maliyetli orasına bi şey diyemem .... şunu unutmamak lazım : ASLAN BESLİYORSAN YEMİNİ DÜŞÜNMEYECEKSİN...

hayırlı olsun.
2,2 bende almayı düşünmüştüm.
ama bu aralar aslan besleyecek durumum yok :)
dediğiniz gibi yakıtta belki zorlamaz ama vergi ve bakım biraz uğraştırabilir.
birde yanlış hatırlamıyorsam 2,2 lerin bazılarında 220 kadran vardı.
e bunun 1,6 sında da 220 kadran var. onu çözmüş değilim.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun.
2,2 bende almayı düşünmüştüm.
ama bu aralar aslan besleyecek durumum yok :)
dediğiniz gibi yakıtta belki zorlamaz ama vergi ve bakım biraz uğraştırabilir.
birde yanlış hatırlamıyorsam 2,2 lerin bazılarında 220 kadran vardı.
e bunun 1,6 sında da 220 kadran var. onu çözmüş değilim.

Bizdeki 1.6 da 260 kadran var :) 2004 1.6 elegance. Hatta altında 1 çizgi daha var 270 gibi sanırım :) yapar mı bilmem ama :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kadran olayını kafaya takmayın, piyasadaki araçların yarıdan fazlası o maksimum rakamları ancak rüyasında görür, şirketler maliyet politikaları nedeniyle 1.6 - 1.8 - 2.0 motorlu standart donanımlı araçlarında genellikle aynı göstergeleri kullanırlar, sadece özel serilerinde değişik göstergelere yer verirler, onu da aracın fiyatına aynen yansıtırlar.

ahmet_arslan81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2.2 elegance kullanıcısıyım aracımı su anda satıyorum neden dersenız maddı sıkıslıktan 24 aldıgım aracı 23 e verıcem 139 bınde tertemız arabam lpg lı sehır ıcın 30 32 kurus yakar uzun yolda bır getz den daha az yakar emın olun konfora ve kadrana gelınce benımkındede 220 yazıyor ama 230 basıyor otobanda ve bı cok araca kafa tutarsınız uzun yolda sanzumanından ben hıc sıkıntı yasamadım aracın sanzumanı gayet basarılı bana gore farları ve gorunusu kı benımkınde tek buyuk egsoz var super bır arac almanızı tavısye ederım benımkı satılık dusunursenız arayabılırsınız

yekta46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçta 240 kadran var 225 gördüm...Ayrıca otomatik şanzuman sorunlu diyenler o iş ikinci el de bir şans temiz kullanılmışını burlrsanız sıkıntı olmaz ki zaten bu araçların 40 ila 50 bin arası şanzumanları garantiden değişmiş neredeyse tamamının....Bakımını da düzenli yaptırırsan hiç bir sorun çıkarmaz... TAŞ gibi araba... Vergi de yeni zamla 1562 liradan 960 liraya geriledi... :) Aracımın kasko bedeli 29700 lira...