2.el Insignia

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 2.el Insignia

drcoach link' Alıntı:
Aracı babam kullanacağı için ve nispeten düz coğrafyalı bir alanda kullanacağı için ayağa hakim olamama durumu söz konusu değil. 2ye 3e bakmak değil mesele zaten, lakin sakin kullanımda 14-15 lt/100km de çok kabul edilebilir bir değer değil bizim için, bu açıdan sormuştum. 1.4T insignia test eden var mı hiç aramızda ??

14-15 çok uçuk bi rakam benim 1.4 T'da 10.1 yazarken arkaşımın 1.6 T'da 10.8 yazıyor tabi kullanım farkı var ama oda o kadar sakin kullanan bi insan değildir.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drcoach link' Alıntı:
Aracı babam kullanacağı için ve nispeten düz coğrafyalı bir alanda kullanacağı için ayağa hakim olamama durumu söz konusu değil. 2ye 3e bakmak değil mesele zaten, lakin sakin kullanımda 14-15 lt/100km de çok kabul edilebilir bir değer değil bizim için, bu açıdan sormuştum. 1.4T insignia test eden var mı hiç aramızda ??

Ş.içi 10 litre bana biraz uzak geliyor. 15 de keza öyle. 12 13 civarında yakarsınız normal kullanımda. 2 ye 3 e bakmak derken 1.3 de 5.5 yakarken neden 5 yakmıyor yakıtı çok düşüncesinden bahsediyorum. Bir de ortalama 12 13 lt de ki aylık tüketimin ağır gelebileceği insanlara göre değil anlamında.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Genç bir arkadaşım tam donanımlı 1.6T Insignia kullanıyor, aracı yeni aldığında 12-13 litre yaktığını söylüyordu ama her fırsatta tam gaz veren ve sık sık lastik bitiren biri ..

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Genç bir arkadaşım tam donanımlı 1.6T Insignia kullanıyor, aracı yeni aldığında 12-13 litre yaktığını söylüyordu ama her fırsatta tam gaz veren ve sık sık lastik bitiren biri ..

Kardeşim, şu an ne yakıyormuş biliyormusun?

LOadinG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende 1.6 turbo var cosmo donanim bence temiz ikinci el bulursan hiç kaçirma eminim pişman olmicaksin. :) yakit konusuna gelince o tamamen sana bagli ama normal kullanimda 11 litreyi görmen çok zor benimki kiş ayinda olmamiza rahmen 10.1 şuanda tabi ilk aldiğim zaman 13 leride görmüştüm :) 1.4 stil pakette de afl var diye biliyorum ama gidişide 1.6 kadar olmasada iyi gidiyormuş kullanan arkadaşlar memnun :)

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araç çok yakmıyor benzın çok pahalı o yüzden 3'ün 5'in hesabı yapılmıyor aslında bu aracın yakıtı neden fazlaya mal oluyor diye sorgulanıyor, Türkiye avrupa ülkelerı arasında milli gelir olarak en altta fakat yakıt fıyatları olarak en üste bu tablonun karsısında ben bır araca 55bın versem de 3'un 5'in hesabını yaparım; siz de yapın tepkı verın kı bu konudaki sömürü dursun artık! benden 3 kat daha fazla milli gelırı olan bır ulkedekı vatandaş benzını benden ucuza alıyorsa 3'un 5'in hesabını yapacagız arkadaslar , ispanya'da benzın 2.47 oldu dıye ortalıgı yıkıyorlardı , burada mevzu 3 5 değil haksızlık karsısında sesımızın yükselmesı.

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yakın arkadaşımda var 13,1 lt yazıyor ekranda  ??? insignia 1,6 T Cosmo.

hüseyin11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abimde var 180 liği 10,5 lt noırmal kullanım full sehır ıcı kı ayrıca bende octavıa da var oda 10 lt yakıyor 1,6 motor oda bence ınsıgnıa ya deger konfor ve guven duygusu ıcın varsın 1 lt fazla yaksın

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hüseyin link' Alıntı:
abimde var 180 liği 10,5 lt noırmal kullanım full sehır ıcı kı ayrıca bende octavıa da var oda 10 lt yakıyor 1,6 motor oda bence ınsıgnıa ya deger konfor ve guven duygusu ıcın varsın 1 lt fazla yaksın
ևok iyi bence değer. 180HP için 10litre çok aşırı km yapmıyorsa, o zevke değecektir :) Hele ki insignia olunca :)  rasta_occasion