2.el Insignia

Bülent K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2.el Insignia

Arkadaşlar ben 1.4 t 2012 model 18 inç jant ve afl farlı insişgnia var, araca hakim olursanız sakin kullanımda emin olun 7 litre civarında yakıyor ama biraz zorlarsanız emin olun 8,5 litre civarında yakıyor... şehir dışında 5,5 litre civarında yakıyor. genelde ben sakin kullanıyorum...

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bülent K. link' Alıntı:
Arkadaşlar ben 1.4 t 2012 model 18 inç jant ve afl farlı insişgnia var, araca hakim olursanız sakin kullanımda emin olun 7 litre civarında yakıyor ama biraz zorlarsanız emin olun 8,5 litre civarında yakıyor... şehir dışında 5,5 litre civarında yakıyor. genelde ben sakin kullanıyorum...
Verdiginiz rakamlsr cok ideal ama ben insignia kullansam yakitimin 9 altina dusecegini dusunmuyorum 8.5 bile bence cok iyi.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha önce 1.6 t insignia kullanmış biri olarak araca diyecek tek lafım yok fakat emin ol yakıt çok üzer ciddi anlamda ibrenin inişini gözünle seyredebilirsin sakinde kullansan 9lt aşşağı zor düşer genel kullanımında 12.13lt altına düşmez, hele istanbulda bu çok daha vahim bir durum ben aracımı 2011 yılında astrayala takas ettim. 56.600tl almıştım, 16.000km 44.500 saydı bayi takas sırasında anlayacağın bir hayli zararım oldu fakat değiştirme nedenim evlenip eviminde büyükçekmecede olmasıydı bakırköye hergün gidip gelinmez neticede bu nedenle değişim yaptım dediğim gibi araçta hiçbir sorunla karşılaşmadım fakat yakıt gerçekten sıkıntılıdır.