2005 Corsa Van 1.3 Cdti (Yavaş yavaş adam etme=) )

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet o zaman yaptırabılırsın. guzel olmuş burda tekrar buluşmamız. yardımcı olabılecegım bırsey olursa ne mutlu. koltuk ısınıde hallet bence.

banistercaq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer ruhsatta cam+koltukla sadece cam taktırmanın maliyeti aynı olacaksa düşünebilirim ama ekstra masrafta fiyat fazla gelebilir, çünkü 3. araç evde ve sadece okula gidip gelmek için kullanıyorum. en azından cam taktırayım da kör noktası azalsın =) Senin tahminin ruhsat işi nekadara ve nekadar sürede hallolur

nastres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araban hayırlı olsun ilk öncelikle aracın 2004 model olduğu için camları ruhsata işletiremezsin o kanun 2003 de bitti camlarıda actırırsan ki bence actırma flim cektir polis cevirirse cezası var cam actırmanın

banistercaq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler, eğer cam açtırma işletilemiyorsa dediğin gibi yaptırmaya hiç greek yok

banistercaq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en azından cam gibi gözükür uzaktan haklısın =)
asıl bu sabah garip bir problemle karşılaştım, arkadaşımda kalmamdan dolayı kapalı garajım yerine açık alana park ettim. Sabah 7 de derse gitmek için arabamı çalıştırmak istedim, ilk 2 marş denememde tık demedi, daha sonra kaputu açtım 1 dakika falan geçti tekrar denedim ve sanki ilk marş verişim gibi çalıştı, sizce neden böyle birşey olmuştur. Öğlen eve dönerken de herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Sadece sabah anlık oldu.