2010 İzmir İlk buluşması ( Biraz Farklı =) ) - 8 Ocak Cuma

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Çağrı beyy tarihh bildiğiniz üzere 13 ü yaa hani öle yaa demiştim yaaa aaaaa..:D o herkeş içinde bende varım o zaman tamam yürümeye başlycammm"

:kop::kop::kop::kop:

Buluşma güzel ve keyifli geçti gelen herkese teşekkürler fotograf ceken oldumu bılmıyorum zaten 3bucuk saat göz acıp kapayana kadar geçivermiş :)

Şirket kurup birleşen memoyla aliye karşı umutla biz birlik olduk,diğer arkadaşlar tekten takıldıklarından sonradan şirket kursalarda :D Malesef çok geçti :)

Sonuç monopoly de sanıyorum 15.000 para ya var ya yok zaten 11.000 küsürü ve emlaklarında %40 ı bizdeydi :D Ondan problem yok , arkadaşlar kalkalım dediğinde kalktık ama her zamanki gibi monopoly de rakip tanımadım :p :cool:

şenolatbaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar yeni üyeyim dün aranıza katılacaktım ama mümkün olamadı eger uygun görülürse birdahaki buluşmanızda yanınızda olmak isterim

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
şenol, uygun görülmesi ne demek :) herzaman bekleriz,
buluşmaları izmirden katılanlar başlığında vs takip edebilirsin,

bu arada dün iş günü olması dolayısı ile aranıza geç katılsam da Merve'nin az tapu toplamasını da göze alarak güzel bir plan ile önce elimdeki bazı tapuları çağrıya 1 liradan satıp sonra ortak olarak ali-memo ikilisinin milyonlarını cebe indirdik,:) batular zaten çoktan elde avuçtakini ipoteğe verdiklerinden işimiz çok da zor olmadı be :):)

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen Umut,ikimizide bireysel olarak düşündüklerinden stratejileri farklıydı senin 350.000 lik tarabyayı bana 1 liraya verdiğinde Alinin yüz ifadesi gözümün önünden gitmiyor.O olaydan sonra birleşince zaten pekte şansları kalmadı ama iyi dayandılar be :D

35.BPC.06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadı uleynnn ordan :D bız bıtmedık oyunda atmayın bos buldunuz ortayı, daha 9 tane otelımız 8 tane de evımız vardı arkadaslar , bız onları bozdursak sızı 2 ye katlardık bunu unutma sızde sadece 4 otel vardı , sız para bırıktırdınız bız gayrımenkul kalkmak ıstedı masada sıkılan oyuncular o yuzden kalktık yoksa bız sabaha kadar vermezdık o oyunu canım hersey para deıl yanı sekerım 7 mılyon para varmıs yokmus bız komple 3 bolgeyı aldık sızde 1 bolge vardı bı dusunun bakalm kımın otelıne gelıceksınız gecerken hahahhahaha :D sen canını hııııc sıkma :D ıstıosan pazar bıdaha varm ben :)

35.BPC.06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzın ucuz olsa 180 beygıre atlar gelırım :)

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mazot verelim :D

Şaka bir yana Ali ne güzelde saçmalımışsın :D Olm bir kere bizim 5 otelimiz vardı ama oyunun en iyi yerleri ve en yüksek para yapan yerlerinde ;) Yani sizin gibi dolapdere sirkeci almaktansa yeniköy tarabya etiler bebek ve leeventi aldık bütün deniz yolu ve trenyollarıda bizdeydi sen neden bahsediyorsun :) Sirkecideki otele ben geldiğimde size en az 5 kere 500 verdim ama o verdiğim rakam sadece yeniköydeki arsa yapmıyor birde bunu düşün :) Neden aynı turda etilerdeki otelimize geldikten sonra birde yeniköy gelicne ahada iflas ettiler bağırışları yükseldi masadan :D Zaten o saatten sonra o oyunu çevirme şansınız yoktu elde avuçta ne varsa satmaya başlamıştınız çünkü :D

35.BPC.06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen ole sanmaya devam et hacı kendını avut sızınkıler kalkmak ıstedı de o yuzden bıtıremedık oyunu :) bı tek sıradaydı sızın yerkerınız dıger yerler komple bızım denız tasıma olsa ne yazar :D daha otellerı satsak 10 mılyon paramız vardı zoooor dostum zorrr :Dh hahahahah