2010 İzmir İlk buluşması ( Biraz Farklı =) ) - 8 Ocak Cuma

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
olm oyun lan bu :) :) yalnız ali öyle böyle kurtarma şansınız vardı tabi ama sıfır parayla geldiniz en son bize, zaten o an otelleri satmanız gerekecekti, bizde nakit 10 milyondan fazla vardı,size gelsek de artık ortada otel de kalmayacağı için ondan bitirdik oyunu zaten...

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen oyun sonucta ali ya,ortagın memo bıle baktı ısın ıcınden cıkabılcek durumda degılsınız bıtırelım dedı :D sizde yanlıs hatırlamıyorsam 9 tane otel vardı bizdede 5 ama tabi sizin 5 tane otele bizim bir tanesi yetiyor kahverengi ve açık mavilere karşılık yeniköy mesela :) Toplam hasılatı bizim yeniköydeki kadar yapmıyordur bir kerede :D

Sizde nakit kalmamışken %40 mülk ve 10 milyon para mız vardı sen neden bahsediyorsun :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yokluğumdan istifade ortalığı kasıp kavurmuşsunuz :). İyiki gelmemişim, rakipler bayağı sıkıymış, valla iç çamaşırlara kadar elde avuçta ne varsa verirmişim:). Arkadaşlar kusura bakmayın toplantı geç başlayınca tahminimizden geç bitti. Sabat 5.00 kalkıp yola çıkmak zorunda olduğum için aranızda olamadım. İnşallah bir dahaki sefere.

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir sonraki buluşma ne zaman?

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok biz o tarzda yapmıyoruz,yani yapmıyoruz dedim şu sebeple o tarz nasıl oluyor tam anlayamadım. Filmmi çevirelim :)

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi araba alalim oyle bulusalim.. Sat dedin sattim hadi bakalaim hepberaber corsa:D

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olm hala bana tam rakamı vermıosun kı..Söle kardesım rakam su kadar cebımde dıe ben sana 3 gunde hayallerının arabasını bulucam :D

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8500 e bana temizinden bi van bul baskada bisi istemiom:D gerisini zamanla yapariz