2011 Astra 1.4t rölantide sallanma

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et

safasakalak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
galiba hocam, bu haftayida gecirip bi guncelleme paylasirim.gerci bundan sonra degisecek ne kaldi onuda bildigim yok :)

emreinsignia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmiş olsun inşallah bidaha yaşamazsınız

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kelebek adaptasyonu şart.
Aracın kilometresi nedir ?

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
115bin km hocam.adaptasyonu kendisi yapiyor dediler bana
Malesef kendisi yapmıyor, gittiğiniz usta/servis de MDI olmadığı için öyle demişlerdir.
Külbütör kapağı değişti mi hiç? Üstündeki diyafram yırtıldığında zengin karışım/titreme gibi belirtileri olabiliyor.

safasakalak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladim hocam ben araci 1 ay once aldim sanirim degismemistir o parcayi nasil kontrol edebilirim

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
anladim hocam ben araci 1 ay once aldim sanirim degismemistir o parcayi nasil kontrol edebilirim
Zengin karışım hatası verene kadar bekleyin. Araç çalışırken rolanti de, yağ çubuğunu çektiğinizde yüksek basınçlı bir hava geliyor/külbütör kapağının sağ üstündeki diyaframdan ses geliyorsa arızalı demektir.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Gaz kelebegi adaptasyonu yeni araclarda sifir takilan gaz kelebegine yapilir. mevcut olan gaz kelebeginin durum ve pozisyonlari ecuya kaydedildigi icin hassas bir temizlikte adaptasyona gerek kalmaz. Tabi tutupda kelebegi tornavida ile kaziyarak temizlemediyseler yada kelebek arizali degilse

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Gaz kelebegi adaptasyonu yeni araclarda sifir takilan gaz kelebegine yapilir. mevcut olan gaz kelebeginin durum ve pozisyonlari ecuya kaydedildigi icin hassas bir temizlikte adaptasyona gerek kalmaz. Tabi tutumda kelebegi tornavida ile kaziyarak temizlemediyseler
Elektronik gaz kelebeğine sahip tüm araçlarda en ufak bir müdahale sonrasında pozisyon ayarı yapılmalıdır. Amaç; gözle görülemeyen sorun var ise ortadan kaldırmaktır.