2012 astra h için amortisör önerisi?

armanhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Takozlar değişmedi ama onlarıda gelecek ay başı yenileceğim inşallah onlar GM olur gibi tam belli değil ama
Takozlar için lemförder öneriyorlar genelde ama bilemedim.. Gm daha iyidir tabi.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Takozlar için lemförder öneriyorlar genelde ama bilemedim.. Gm daha iyidir tabi.
Aynı hayır ben arka takozlar dan bahsettim ön takozlar GM lemforder aynı GM takoz lar şuan 1000 1300 civarı bildiğim kadarıyla sadece 2 tanesi

emre_unal

Yönetici
Moderatör
34-İstanbul
www.markport.net
Emre hocam yakın bi zamanda mı aldınız ? ne kadara aldınız ?
Hocam aracı yaptıralı 3-4 ay olacak ama toplam hem ön takım hem arka takıma ortalama 3-4.000 tl civarı verdim işçilik dahil. Şimdi fiyatlar ne olmuştur bilemem bir araştırmanızda fayda var.

emre_unal

Yönetici
Moderatör
34-İstanbul
www.markport.net

caner49

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler optimal almayın sakın çok kalitesiz Buradaki yorumlara güvenerek aldım.15.000km dahi yapmadan(ki sakin ve dikkatli araba kullanan biriyim sert araba kullanmam) önsol ve arka sağ amortisörler yağ kaçırmaya başladı.Optimal gördüğüm en kalitesiz en dayanıksız yedek parçadır.Kullandığım araç Astra j

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İyi günler optimal almayın sakın çok kalitesiz Buradaki yorumlara güvenerek aldım.15.000km dahi yapmadan(ki sakin ve dikkatli araba kullanan biriyim sert araba kullanmam) önsol ve arka sağ amortisörler yağ kaçırmaya başladı.Optimal gördüğüm en kalitesiz en dayanıksız yedek parçadır.Kullandığım araç Astra j
Hocam amortisör ,bir arabada asla ama asla orijinal dışında alınmaması gereken bir parça. aracın hareketi ile çalışmaya başlayıp, durması ile duran sürekli hareket eden bir parça. forumda defalarca denk geldi yazdık ama günümüz koşullarında çok iyi paralar orijinalleri muadillerine yöneliyoruz ister istemez. ama onlarda sizin örneğinizde olduğu gibi işçilik vs. orjinali ile aynı paraya geliyor. geçmiş olsun.