2014 yılındayız farklı markalar çıktı Navigasyon tavsiyesi?

askindefansi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2014 yılındayız farklı markalar çıktı Navigasyon tavsiyesi?

feyyaz91 link' Alıntı:
cyclone alın rahatınıza bakın cd300 den sonra cok buyuk değişiklik oldu benim arabamda herkes orjinal mi diye soruyor arayüzü tam uyum sağlıyor iç aydınlatmasıyla.

bende fiyat olarak pahalı olsada sizle aynı fikirdeyim uyum olarak iyi uyum sağlamış gözüküyor. peki benim aracımda stil paketle gelen Bluetooth özelliği yok bu aleti takınca direksiyondan telefon edebilirmiyim?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

İmkanınız olursa buluşmalarda karşılaştırma yapmanızı tavsiye ederim.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracımı 8 ay önce aldım ve bilenler bilir hep bir navigasyon peşindeyim. Ancak garanti devam ettiğinden servislerin önerdiği ürünler pahalı, dışarıda da yaptırmaya korktuğumdan bekleyip duruyorum. Keşke bir yolu olsa, ama servisler 1500-2000 TL arası fiyat çekiyor necvox ve cyclone için.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

harunhoca link' Alıntı:
aracımı 8 ay önce aldım ve bilenler bilir hep bir navigasyon peşindeyim. Ancak garanti devam ettiğinden servislerin önerdiği ürünler pahalı, dışarıda da yaptırmaya korktuğumdan bekleyip duruyorum. Keşke bir yolu olsa, ama servisler 1500-2000 TL arası fiyat çekiyor necvox ve cyclone için.

Hocam ürünün fiyatı o şekilde. Son zamlarla beraber ithal ettiğimiz tüm ürünler pahalı :(

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam ürünün fiyatı o şekilde. Son zamlarla beraber ithal ettiğimiz tüm ürünler pahalı :(
O zaman navisiz günlere devam, yapacak bir şey yok. 2 bin veremem, yarısı deseler taksitle hadi neyse. Yapacak bişi yok.

feyyaz91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

askindefansi link' Alıntı:
bende fiyat olarak pahalı olsada sizle aynı fikirdeyim uyum olarak iyi uyum sağlamış gözüküyor. peki benim aracımda stil paketle gelen Bluetooth özelliği yok bu aleti takınca direksiyondan telefon edebilirmiyim?
benim aracımda stil paketi bile yok ama direksiyondaki telefon tuşu aktif oluyor

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şöyle çin işi değil de Pioneer, Alpine gibi markaların bizim araca tam uyumlu modelleri olsa saniye düşünmeden taktırırdım. Ama yok maalesef :/

yılmazfb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

4 Yıldır cyclone kullanıyorum, servis takmıştı, garanti doldu.Özellikle usb den müzik dinlersen ses belli bir seviyede cızırtılı oluyor, çok uğraştım çözemedim.Navigasyon haritası hikaye neredeyse cumhuriyetin ilk yılları diyeceğim 023hm.Güncellemesi mesele.Şimdiki aklım olsaydı orjinalini taktırır navigasyonu cepten vb. çözerdim.Bu arada diğer markaların da cyclone dan iyi olmadığını sanıyorum.İllaki taktıracaksanız orjinal cd okuyucuyu söktürmeyin , torpidoya kurdurun dvd okuyucuyu...1 yıl sonra kullanım sıklığınız yarıya düşecek 4 yıl sonra %1 e...Tabi ekransız astra çok yavan görünüyor ayrı...

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Navi olayı benim için artık bitmiştir. Yok, aracıma uygun tam tekmil bir navi yok, bütçeme de uygun tabi. Vazgeçtim. okkk

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Navi olayı benim için artık bitmiştir. Yok, aracıma uygun tam tekmil bir navi yok, bütçeme de uygun tabi. Vazgeçtim. okkk

Harun Hocam Navimaster'ı eleme sebebiniz nedir? Bildiğim kadarıyla tek kusuru torpidodaki usb kullanıldığında sadece MP3 geçişlerini direksiyondan yapamaması; ancak aracın usb'si kullanıldığında bu tuşlar gayet düzgün çalışıyor. Sadece video falan izlemek isterseniz torpidodaki usb'yi kullanmanız gerekiyormuş; ama kaç kere video izlersiniz?