30 Bin İkinci yıl bakımı...

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 30 Bin İkinci yıl bakımı...

Valla arkadaşlar ben artık servisin önünden bile gecmem. Doguda hizmet felan yok. Ilk bakimda kullandiklari parçaların markalarını aldım aynı malzemeleri alıp taktiracagim. Garanti zaten bitiyor serviste 640 tl cekti 2. Bakıma bende su adresteki malzemeleri alacağım baska onerisi olan varmi ?http://www.opelparcasepeti.com/pinfo.asp?pid=1001

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

delikadir24 link' Alıntı:
Valla arkadaşlar ben artık servisin önünden bile gecmem. Doguda hizmet felan yok. Ilk bakimda kullandiklari parçaların markalarını aldım aynı malzemeleri alıp taktiracagim. Garanti zaten bitiyor serviste 640 tl cekti 2. Bakıma bende su adresteki malzemeleri alacağım baska onerisi olan varmi ?http://www.opelparcasepeti.com/pinfo.asp?pid=1001
Daha bizim arabalrın modellerini bilmeyen bir siteden bence alışveriş yapma!!! Adam 115 bg ve 160 bg için uygun demiş bizim araçların 160bg yok. İllaki kendim alacam diyorsanız orjinal parça almanızı öneririm.

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Erhan42 link' Alıntı:
Daha bizim arabalrın modellerini bilmeyen bir siteden bence alışveriş yapma!!! Adam 115 bg ve 160 bg için uygun demiş bizim araçların 160bg yok. İllaki kendim alacam diyorsanız orjinal parça almanızı öneririm.

işte bende onun için yazdım varsa bildiğin bi site hemen alacam.

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

işte bende onun için yazdım varsa bildiğin bi site hemen alacam.
Opelgm.com olabilir orjinal ürünler satılıyor. İstersen yan sanayi ürünlerde var. Ben motor yağımı oradan aldım.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2 Mayis Cuma gunu Odak Topkapi serviste 2.yil bakimi yaptiracagim. Arac 21.000km de buji degisimi dusunmuyorum, kontrolu ve temizligi yapilacak. Garanti haziran sonu bitiyor, bitmeden son kontrolleride yapacagiz, ozelde yaptirmayi dusunen arkadaslari anliyor ve hak veriyorum, ben servisimden cok memnun oldugum icin ve fiyat konusunda da yardimci olduklarini bildigim icin serviste devam etmeyi dusunuyorum

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
2 Mayis Cuma gunu Odak Topkapi serviste 2.yil bakimi yaptiracagim. Arac 21.000km de buji degisimi dusunmuyorum, kontrolu ve temizligi yapilacak. Garanti haziran sonu bitiyor, bitmeden son kontrolleride yapacagiz, ozelde yaptirmayi dusunen arkadaslari anliyor ve hak veriyorum, ben servisimden cok memnun oldugum icin ve fiyat konusunda da yardimci olduklarini bildigim icin serviste devam etmeyi dusunuyorum

Turbo araçlarda mutlaka değişmesi gerekiyormuş bujilerin 30 binde !

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim araba 1.4 T 30.000de 3. bakımı yaptırdım ,ustaya bujiyi söktürdüm baktı ,buji iyi bunlar platinyum 45-50 bin gider gerek yok değiştirmeye dedi

1.4 T lerde yakıt fitresi varmı? bulamadın netten de baktım

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Uyarınız için teşekkürler hem araç 21.000de hem de atmosferik

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlker16 link' Alıntı:
Benim araba 1.4 T 30.000de 3. bakımı yaptırdım ,ustaya bujiyi söktürdüm baktı ,buji iyi bunlar platinyum 45-50 bin gider gerek yok değiştirmeye dedi

1.4 T lerde yakıt fitresi varmı? bulamadın netten de baktım
1.4 T lerde yakit filtresi deponun icinde sabit  değismiyor.

opelgulo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhabalar öncelikle erhan bey çok teşekkür  ederim elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum evet işlerimin yoğunluğundan dolayı forumdan biraz uzak kaldım ama bayimize gelen siz dostlarıma yardımcı olmaya çalışıyorum
saygılarımla Gültekin usta