3d bagaj havuzu kullanan var mı ?

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba malum kar yağışlarınında başlamasıyla etraf kar çamur olmaya başladı. Bebeğin arabasını mecburen bagaja koyuyoruz ıslak tekerle pek hoş olmuyor bu yüzden bu tarz bi ürün düşünüyorum kullanan varmı önerirmisiniz yada yerine ne önerirsiniz? Birde internette 63 lirayada var bagaj havuzu 101 lirayada fark nedir ikisininde özellikleri aynı ?

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 3d bagaj havuzu kullanan var mı ?

Arkadaşım bir yumuşak plastikden olan havuzlar var bir de sert plastikden. Sert plastik olanlar ucuz, fakat bagaja koyduğunuz şeyler sağa sola kayıyor.

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sohayli link' Alıntı:
Arkadaşım bir yumuşak plastikden olan havuzlar var bir de sert plastikden. Sert plastik olanlar ucuz, fakat bagaja koyduğunuz şeyler sağa sola kayıyor.
anladım peki kullanışlı bir ürünmüdür ?

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bundan bende istiyorum tavsiye varmı?

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

ben 3d havuzlu paspas kullanıyorum cok güzel aracın zemini ilk güngü gibi temiz duruyor araca kısın binenlerin ayakkabılarında kar ya da yagmur suyu en azından havuzun icinde kalıyor zemine akmasını engelliyor bagaj havuzunuda almayı düsünüyorum eminim paspası kadar o da kullanıslıdır diye düsünüyorum

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
ben 3d havuzlu paspas kullanıyorum cok güzel aracın zemini ilk güngü gibi temiz duruyor araca kısın binenlerin ayakkabılarında kar ya da yagmur suyu en azından havuzun icinde kalıyor zemine akmasını engelliyor bagaj havuzunuda almayı düsünüyorum eminim paspası kadar o da kullanıslıdır diye düsünüyorum

bak paspasda mantıklıymış onu hiç düşünmemiştim özellikle kar suyunun zemine geçmesini engellemek ve benim gibi yağmurda  şantiyeye gidenler için on numara olur çamurlu ayaklarla hoş olmuyor çünkü :)

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bakın şu ürünler güzel gibi hem yumuşak malzeme hem uygun fiyat..

Sedan için

HB İçin

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bagajda kullanıyorum sert ve yumuşak arası bişey fiyatını hatılamıyorum ama bence çok işe yarar artık bagajın temizliğiyle uğraşmak zorunda kalmıyorum gayet işinize yarar