3d bagaj havuzu kullanan var mı ?

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 3d bagaj havuzu kullanan var mı ?

kusura bakmayın dün yoğundum foruma bakamadım. özel mesaj olarak ilettim size

Ekli dosyalar

• Paspaslar.jpg
    Paspaslar.jpg
    24.3 KB · Görüntüleme: 141

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

legendsforever link' Alıntı:
kusura bakmayın dün yoğundum foruma bakamadım. özel mesaj olarak ilettim size

Bende fiyat alabilirmiyim kardeş ?

perionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
[size=10pt]Bu bagaj havuzunu aracım için düşünüyorum, ne dersiniz iş görür mü? Fiyatı nasıl? Kullanan arkadaş var mı?
[/size]
http://www.hepsiburada.com/liste/opel-astra-j-sedan-2012-2013-bej-bagaj-havuzu-paspasi-38970/productDetails.aspx?productId=othg38970&categoryId=20036337&SKU=OTHG38970

Hocam fiyat pahalı ben servisten 80 tl civarına almıştım, üstelik görüntüsü de çok iyi...

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
[size=10pt]Bu bagaj havuzunu aracım için düşünüyorum, ne dersiniz iş görür mü? Fiyatı nasıl? Kullanan arkadaş var mı?
[/size]
http://www.hepsiburada.com/liste/opel-astra-j-sedan-2012-2013-bej-bagaj-havuzu-paspasi-38970/productDetails.aspx?productId=othg38970&categoryId=20036337&SKU=OTHG38970

Harun hocam ben aracımı aldığımda bu konuyu çokça araştırarak piyasadaki en kaliteli en şık ve orijinal ürünü ve de yumuşak malzeme kullanılarak yapılmış ürünü http://www.ypsplast.com.tr/1-opel-astra-j-sedan.html~incele  buradan aldım HB aracıma sizin için de sedan olan linki kopyalıyorum..Bagaj havuzunun tam ortasında astra ibaresi mevcut ve de çk şık.. telefonla iletişime geçerseniz çok da ilgililer.. 1 yıl önce almıştım hala aynı fiyat.. İnanılmaz memnunum... pikniğe git barbekünü koy ,çocuk arabası koy, pazar poşeti ,market poşeti ,yağmur, çamur.... Yüz puan veriyorum o ürüne...

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
Harun hocam ben aracımı aldığımda bu konuyu çokça araştırarak piyasadaki en kaliteli en şık ve orijinal ürünü ve de yumuşak malzeme kullanılarak yapılmış ürünü http://www.ypsplast.com.tr/1-opel-astra-j-sedan.html~incele  buradan aldım HB aracıma sizin için de sedan olan linki kopyalıyorum..Bagaj havuzunun tam ortasında astra ibaresi mevcut ve de çk şık.. telefonla iletişime geçerseniz çok da ilgililer.. 1 yıl önce almıştım hala aynı fiyat.. İnanılmaz memnunum... pikniğe git barbekünü koy ,çocuk arabası koy, pazar poşeti ,market poşeti ,yağmur, çamur.... Yüz puan veriyorum o ürüne...
İlginç... hiç duymadım bu siteyi, ürüne kefilim diyorsun, birebir uyuyor mu acaba? Koku yapıyor mu, çabuk deforme oluyor mu, eğilip bükülme anında veya üzerine ağırlık geldiğinde yamuluyor, iz bırakıyor mu? Temsili araç da tam benim aracın rengi.  bravoo

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
İlginç... hiç duymadım bu siteyi, ürüne kefilim diyorsun, birebir uyuyor mu acaba? Koku yapıyor mu, çabuk deforme oluyor mu, eğilip bükülme anında veya üzerine ağırlık geldiğinde yamuluyor, iz bırakıyor mu? Temsili araç da tam benim aracın rengi.  bravoo

hocam sıralıyorum
- bire bir uyuyor araca kesinlikle milim boşluk yok benim araçta serviste satılanlarda var ama !
- Koku nun k sı yok bakın burun dayayarak kokladığım halde sıfır koku ile gelmişti çok şaşırmıştım
- Malzeme yumuşak ve kaliteli üzerinize koyduğunuz  şeyler kaymıyor bagajda oradan oraya
- Kaliteli ve yumuşak malzeme şu ana kadar deformasyon yok .. Zaten bagaj havuzu hocam bu yani ne yaparsan  kırılmaz bir malzeme çok esnek...
-֜zerinde çocuk arabası hep bagajda benim misal arabanın demir ve sert plastik kısımları o kadar sürtmesine rağmen ufak tefek iz yapmış havuzda çok önemisz benim için.. Ben pişman olmayacağınızı düşünüyorum...
- Servis aracı ilk aldığımda  bunun sert plastiğini 120 TL ye indirim li verelim , size özel dediler bunun yanında o ürün 20 lira etmez bence çünkü sert plastik ve boşluk var bagajda onda ...
- ֜ründe bunun aynısı bendeki bakınız arkadaş da oradan almış zamanında ve fiyat hala aynı ! http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=7100.0

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burdan alan cogu kisi memnun.
Uzerinde logo varmi acaba astra vs.. Yaziyormu