3'ü 1 Arada (Igo8, Igo Primo, Teleatlas)

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 3'ü 1 Arada (Igo8, Igo Primo, Teleatlas)

ben cyclone kullanıyorum kullanımı kolay yakında netede baglanıcam sitedeki herseyi uygulayabiliyorum :D benzine hayır :D

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

milyoncubaba link' Alıntı:
ben cyclone kullanıyorum kullanımı kolay yakında netede baglanıcam sitedeki herseyi uygulayabiliyorum :D benzine hayır :D
Başlık itibariyle sadece ilk bölüme cevap vereceğim; bazı arkadaşların zaten orijinallik ile bir ilgileri olmadığı için garanti kapsamı dışında kalma ihtimaline rağmen cyclone veya başka bir navi cihazına yönelmeleri mümkündür. Bu bağlamda ya iki üç misli para verip servise navi taktıracağım, ya da iki sene garantinin bitmesini bekleyeceğim. Navi iyidir fakat orijinallik daha iyidir.  m34444

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Başlık itibariyle sadece ilk bölüme cevap vereceğim; bazı arkadaşların zaten orijinallik ile bir ilgileri olmadığı için garanti kapsamı dışında kalma ihtimaline rağmen cyclone veya başka bir navi cihazına yönelmeleri mümkündür. Bu bağlamda ya iki üç misli para verip servise navi taktıracağım, ya da iki sene garantinin bitmesini bekleyeceğim. Navi iyidir fakat orijinallik daha iyidir.  m34444

her zaman söylerim. tercih meselesi.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:

Merhaba Hocam;

Aracıma sıfır alınırken Erpaş serviste Cyclone takılmış, ben ön göğüsteki seslerden dolayı Odak'a gittim sorunlarımı hiçbirşey söylemeden halletiler hatta sonrasında ben açıkça bu seslerin naviden kaynaklı denilip garantiye girmeyeceği konusunda endişe ettiğimi söylediğimde yalnızca tebessüm ettiler. Bende birçok şeyin orjinalinin iyi olduğunu düşünürüm ama gerek LPG gerek se Navi konusunda malesef Sizinle aynı fikirde değilim

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Merhaba Hocam;

Aracıma sıfır alınırken Erpaş serviste Cyclone takılmış, ben ön göğüsteki seslerden dolayı Odak'a gittim sorunlarımı hiçbirşey söylemeden halletiler hatta sonrasında ben açıkça bu seslerin naviden kaynaklı denilip garantiye girmeyeceği konusunda endişe ettiğimi söylediğimde yalnızca tebessüm ettiler. Bende birçok şeyin orjinalinin iyi olduğunu düşünürüm ama gerek LPG gerek se Navi konusunda malesef Sizinle aynı fikirde değilim
Elbette benimle aynı fikirde olmak zorunda değilsiniz, saygı duyarım tercihinize ama ben sevmedi sevemedim sevilmiyor LPG.  general_Shame_on_you

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bulent abi cyclone navi her acildiginda guncel degil diyor cozum yolu nedir

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Bulent abi cyclone navi her acildiginda guncel degil diyor cozum yolu nedir
Bakmak lazim ozdemir internetten guncel dosyayi indirip navi programinin icine atmak lazim.
Benim cihazda inan hic acmadim bile
Hangisi guncel deyil  diyor primo mu.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Bakmak lazim ozdemir internetten guncel dosyayi indirip navi programinin icine atmak lazim.
Benim cihazda inan hic acmadim bile
Hangisi guncel deyil  diyor primo mu.

Bende kullanmiyorum abi :) esim yarin gidecegi adresi girmemi istedi beceremiyormus :) o adresi girerken verdi mesaji :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Bende kullanmiyorum abi :) esim yarin gidecegi adresi girmemi istedi beceremiyormus :) o adresi girerken verdi mesaji :)
Ben biara kontrol edeyim en iyisi.
Usb ye klipler yukledim cihaza bile yuklemeye firsat bulamadim ozdemir.