3'ü 1 Arada (Igo8, Igo Primo, Teleatlas)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 3'ü 1 Arada (Igo8, Igo Primo, Teleatlas)

BÜLENT link' Alıntı:
Ben biara kontrol edeyim en iyisi.
Usb ye klipler yukledim cihaza bile yuklemeye firsat bulamadim ozdemir.

:) Abi ben gecen hafta pazar sabahina kadar sanirim 1 aya yakin araca binmedim bile :) bugunde hanim ben naviye adtes girmeyi becwremiyorum dedi o nedenle baktim.

Konuyu yakin takip ettigin icin yazmistim ugrastirmayalim abi seni

iyi aksamlar

CAGATAYCEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba Bülent bey;
Bende foruma yeni katıldım.Astra 1.6 t sport mevcut.Forumun değişik konularından ocak.2014 haritasını daha önce anlattığınız gibi yükledim.Şu an sorun yok.Benim asıl problemim bluetooth ses ayarı için gereken ses ayar menüsünün ne DVD de ne tv de osd menusu altında olmaması.Yine anlattığınız üzere cihaz güncelleme dosyalarını ekledim.Navi infotech.exe hatası verdi.Dediğiniz gibi usb ye yedeklemiştim.Geri yükledim ve düzeldi.(SD karta güncellemiyi yükledikten sonra USB den infotech.exe yi gösterince nevi çalışıyor.) Bir türlü ne yapsam main volüme,tel volüme menüleri güncellemeleri yüklememe rağmen gelmemekte.Mümkünse USB den cihaz güncelleme dosyasını nasıl elde edebilir ?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CAGATAYCEM link' Alıntı:
Merhaba Bülent bey;
Bende foruma yeni katıldım.Astra 1.6 t sport mevcut.Forumun değişik konularından ocak.2014 haritasını daha önce anlattığınız gibi yükledim.Şu an sorun yok.Benim asıl problemim bluetooth ses ayarı için gereken ses ayar menüsünün ne DVD de ne tv de osd menusu altında olmaması.Yine anlattığınız üzere cihaz güncelleme dosyalarını ekledim.Navi infotech.exe hatası verdi.Dediğiniz gibi usb ye yedeklemiştim.Geri yükledim ve düzeldi.(SD karta güncellemiyi yükledikten sonra USB den infotech.exe yi gösterince nevi çalışıyor.) Bir türlü ne yapsam main volüme,tel volüme menüleri güncellemeleri yüklememe rağmen gelmemekte.Mümkünse USB den cihaz güncelleme dosyasını nasıl elde edebilir ?
Cihaz guncelleme yokki zaten.
Main volume- tel volume cihazda vardir.
Cihazdan televizyonu acip deneyin ust ortada cikacaktir ayar.

CAGATAYCEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bendeki yazilim blackedition.TV de dvd de ayni sekilde volume menu yok.43 mb blacedition dosya buldum aksam yukledim infotech hatasi verdi bende yedekledigimi ger yukledim.Dosyayi aksam size gonderirim bi bakma sansiniz olursa sevinirim.Samsundayim.Servis cihazi sokup istanbula gonderecegiz dedi o yuzden usb alternatifi ariyorum.

CAGATAYCEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anladığım kadarıyla cihazın versiyon güncellenmesi için her türlü servise gitmek zorundayız.(Main volume,tel volume menuleri çıkması için ).Birde cihazla ilgili şöyle bir problemim var çözemedim.Navigasyonu açmak için  cihazı açtığımda mutlaka radyo açılıyor.Arkada her hangi bir şey çalıştırmadan direk navigasyon açamıyoruz anladığım kadarıyla.Orta konsoldan açmaya bastığımda otomatik radyo geliyor.Ben direk cihazın menüsü açılsın istiyorum.Bunu bir yolu varmıdır ?

aboyur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar merhabalar. ben murat honda jazz aracım var. cyclone cihazın nazigasyonunu igoya çevirmek istiyorum banada  yardımcı olursanız sevinirim...

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Honda jazz ve opelsizasla. .. ilginç bir ikili  kahka53... Yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktır şahsen benim anladığım bir şey değil.  okkk

aboyur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Honda jazz ve opelsizasla. .. ilginç bir ikili  kahka53... Yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktır şahsen benim anladığım bir şey değil.  okkk

Yeri geldimi bizde size yardımcı oluruz....

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aboyur link' Alıntı:
Yeri geldimi bizde size yardımcı oluruz....

Sizdeki cihaz nasıl bilmiyorum ancak Bülent abide igo exe dosyaları vardı güncel olan onları kopyalayıp çalıştırdığınızda en son kullanılan navi hangisi ise o çalışır. Yani bizdekiler böyle çalışıyor Bülent abiye direk pm atarsanız size dosyaları yollayacaktır

aboyur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökalp link' Alıntı:
Sizdeki cihaz nasıl bilmiyorum ancak Bülent abide igo exe dosyaları vardı güncel olan onları kopyalayıp çalıştırdığınızda en son kullanılan navi hangisi ise o çalışır. Yani bizdekiler böyle çalışıyor Bülent abiye direk pm atarsanız size dosyaları yollayacaktır

teşekkürler.