4. Ankara Buluşması

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bolu çok mantikli çok eglenceli olur. Hatta otelle konusup indirim alabilirsek kalmali bile yapabiliriz. :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 4. Ankara Buluşması

UnStabLe link' Alıntı:
Bu konuya cuk oturdu daha da kimse bir şey yazmasın yeni bir organizasyon yapalım hemen  ;) bolu fikri mantıklı idi kesinlikle bolu olmasada ona yakın ortalarda bir yerde ankara izmir istanbul biz de buralardan toplanıp geliriz bahara 30 araç rekorunu kırıp 35 araçlık bir buluşma gelmenin sözünü veriyorum buradan nöbet ayarlayıp ;)

ouzhn06 link' Alıntı:
Bolu çok mantikli çok eglenceli olur. Hatta otelle konusup indirim alabilirsek kalmali bile yapabiliriz. :)

İlkbaharda güzel bir organizasyon planlarız.  greatt

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
Abi plan çok iyi de inanılmaz ekonomiden uzak  :D kimi araçlar 1 2 kişi ile o yolu yapacak yazık valla benzinin 5lira olduğu memlekette  :D
Aslında bu da doğru da bir 100 - 150 tl gider gitsin be değer güzel olursa organizasyon hiç tereddüt etmem e biz toplanıp gitmezsek güzel olmaz o yüzden gitmek gerek diye düşünüyorum hesap yapar gideriz şu kadar yakar şu kadar tutar ::) ::)  005hihih

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

UnStabLe link' Alıntı:
Aslında bu da doğru da bir 100 - 150 tl gider gitsin be değer güzel olursa organizasyon hiç tereddüt etmem e biz toplanıp gitmezsek güzel olmaz o yüzden gitmek gerek diye düşünüyorum hesap yapar gideriz şu kadar yakar şu kadar tutar ::) ::)  005hihih
abi tatil niyetine gidilir :) . Ki oyle yerlerde toplu olunca bide herkesin muhabbeti guzel olunca tadindan yenmez. Ben ve nisanlim bankoyuz. :D

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ortak bir buluşma olsun imkanı olan herkez boluya gelebilsin şu 30 araçlık rekoru egale edelim otelde ayarlayabilirsek çok güzel olur aileler ile ben şimdiden yine varım :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Haftaya hep yağışlı olacak. Konyadan Ankara'dan Bolu'ya geçmek baya sıkıntılı olacaktır

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Önümüzdeki hafta içi abantta olucam böyle bir organizasyon olursa katılırım ben de.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar, abant işini nisana doğru yaparız diye konuşmuştuk hafta sonu buluşmada. Bu aralar olacağını düşünmüyorum.

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:

Aslında çok eğlenceli olur. Yol başında herkes yol bilgisayarını sıfırlar en çok yakan en az yakanları seçeriz :) Zaten vardıktan sonrası tam bir eğlence abantı kapatırız 30 araba gidebilirsek

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Arkadaşlar, abant işini nisana doğru yaparız diye konuşmuştuk hafta sonu buluşmada. Bu aralar olacağını düşünmüyorum.
Evet Nisan diye konuşmuştuk, havaların iyi olması lazım ki tadı çıksın, hatta havalar düzelmezse Mayıs ayı bile olabilir.