4. Ankara Buluşması

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 4. Ankara Buluşması

bolu ben de . dağ evlerinin dibinde gerekirse 1 gece önceden gidip yer ayırırım. hem dağ evinde 1 gece keyif yapmış olurum :D

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
T10 led soranlar olmuştu. Aşağıdaki linkten alabilirsiniz 10 adet kargo dahil 9.98 USD . 20 ledli. İç mekan, torpido, bagaj, plaka bölümlerinde kullanabilirsiniz. 30-45 günde gelir.

http://www.ebay.com/itm/10x-20-LED-T10-3020-SMD-Auto-Vehicle-Parking-Tail-Light-Bulb-Lamp-Pure-White-12V-/400404176743?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item5d39f2df67

teşekkürler faydalı bir link,bence aydınlatma bölümüne linkle alakalı bir başlık açın,biçok arkadaşımızın işine yarayabilir

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Kasım Çınar link' Alıntı:
teşekkürler faydalı bir link,bence aydınlatma bölümüne linkle alakalı bir başlık açın,biçok arkadaşımızın işine yarayabilir

Forumda birçok kişi ebayden alışverişe öcü olarak bakıyor. Birde şöyle bir kanı var markalı ürünler kaliteli diye. Photon ürünlerini denedim bu 20 ledli model hepsinden daha parlak yanıyor. 2 aydır kullanıyorum ömürleri nasıl olacak bilmiyorum. Bozulsada sorun değil çifti 35 TL almak yerine 10 tane 22 TL.

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada Uğur abi yakıttan konuştuktan sonra şöyle birşey yaptım. Ortalama tüketimi sıfırladım kafesten sonra, Yaşamkentte gittim daha sonra Bilkent'e döndüm ve Bilkent arka kapısından Beytepe'ye dik çıkan bir yol vardır o yolu kullanarak Hacettepe'ye gittim. Bu yol ortalama tüketimim 4.9lt/100km oldu. Beytepe'den sonra İstanbul yolundaki Baumax'a gittim Baumax'a vardığımda 4.4lt/100km ve tekrar Yaşamkent'e döndüm 4.8lt/100km seviyesine düşürdüm.

İkinci etaptaki yol biraz düzdü bende minimuma oynadım biraz ama dediğim gibi bu rakkamlar çok da yakalanamaz değil ancak zaman zaman arkanızda kuyruk olabiliyor. Üçüncü etapta biraz daha dikkatsiz kullandım. Maximum hızım 100km oldu sanırım ortalama 43 civarıydı. Genelde akışın iyi olduğu yerlerde 70i çok geçmemeye özen gösterdim.

Yol kısaydı gerçi ama yinede yokuşu düzlüğü eksik olmayan nispeten şehir içi gibi.

[img=230x300]https://copy.com/VWG4LFQBedhc/fotoğ.../VWG4LFQBedhc/fotoğraf 3.JPG?download=1[/img]

freelook

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

4. buluşmayıda kaçırdık  walll walll walll walll walll walll walll

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Listede gelen arkadaşlara + ekledim ama bazı arkadaşların nickini çıkaramadım bugün gelip eklemediklerim kimler?

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zeybek35 link' Alıntı:
Ama lütfen bu sefer kamera v.s. tedarikli gelelim  greatt
Bir elimle kamera ayarı yapayım derken Ercan abiye arkadan direk vuruyordum, ikimizin de arabası kırmızı-beyaz olacaktı neredeyse 005hihih

Barış gerçekten so anda kurtarmış sın ikimizide yoksa dediğin gibi krmızı beyaz olacaktık.. 14alkiss

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle bugünkü buluşma için mustafa beye cok tesekkur ederim birbirimizi tanidik ve güzel dostluklar edindik sağolsun led isimide halletti bizim araç biraz zorluk cikarsada basarili bir uygulama yaptı. Katilim ortam cok güzeldi ve eylenceli hoş sohbet geçti bilgiler edindik yardimci olduk ömür bey e de güzel jesti icin tesekkur ederim

Bir sonraki bulusmadada bugün olduğu gibi ilk varanlardan olmayi ister o günü sabirsizlikla beklerim kış olmasi sebebi ile her ne kadar hava güzelde olsa imkanlar kisitli yinede böyle güzel bir ortam oluştu hayal edilenin çok çok üstünde herkezin araci birbirinden şık ve alimliydi zira gözler yoldada fotoğraf alanindada araçların uzerindeydi :) bir sonraki sefere görüşmek üzere herkeze ayri ayri teşekkürü bir borç bilirim o guzel saatler için allah güzel günlerde kullanmayi nasip etsin araclarimizi inşallah :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Onun için pek zaman yok gibiydi bugün torpido gözüne koydum, halledeceğim en kısa zamanda :) bi de tırstım içeri düşerse mıktanısla çekiliyor felan dediniz ya en iyisi bizim burda bir oto elektrikçi var ona taktırayım dedim tanıdığım adam zaten ufak işim olduğunda ona gidiyorum hep :)

Teşekkürler tekrar :)

Sizin kapı içi aydınlatmayı ne yaptınız?

Sağolsun kafeste dagildiktan sonra halletti mustafa bey

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ÇOk güzel bir bulusmaydı, aranızda tek k.örenli olarak ayaklarınıza sağlık

Mustafa(madmax) abi emek verip cay falan getirmissin, eline saglık abicim