4 Aşama Bahar Araç Bakımı

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 4 Aşama Bahar Araç Bakımı

Siyah sport araç için bu bakımı yapar mısınız sevabına :D Ama sizin ki yağmurda baloncuk yapıyor benim ki direk çamur oluyor sonra sinir olursunuz o ayrı:)

Ayrıca yeriniz var belli mükemmel detaylı temizlik yapmışınız valla bravo sıkılmadan tek tek uğraşmak biz 3 kişi girince bile bu kadar detaylı yapamıyorum tebrikler maşallah.

Birde koltuklar benimde dikkatimi çektim farklı geldi sanki direksiyonda farklı hb sportla yada resimde öyle.

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

forumboyakorumada gördüm konunuzu buradanmıssınz :)

AYrıca sport sedanlarda ne yazıkki koltuk edition ve businesslardaki gibi geliyor, sadece SPORT HB'lerde spor koltuk var

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Müthiş bir uygulama olmuş.teşekkürler. fk1000p yerine collinite915 kullanırsanız daha bir derinlik elde etmiş olursunuz. fk1000p yi açık renk araçlara tavsiye ediyorlar

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurody link' Alıntı:
helal olsun süper titizlik imkanlar da vartabii

EyvAllah, şartların uygun olması önemli ama şimdilerde birçok benzinlikte köpük, basınçlı yıkama ve süpürme işlemi yapılabiliyor. Sakin saatlerde araç temizliği yapılabilir ve sadece Hydrorep bile uygulansa tatmin edici olur yeter ki gözünüzde büyütmeyin :)

ozgun88 link' Alıntı:
Elinize kolunuza sağlık  045thumbsup

Ulaş Abi ve Recai'ye söylemiştim benimde acayip bakım yapasım var su sıralar ama malum Erz şartları pek uygun değil :(

Teşekkürler.

albertxx link' Alıntı:
Siyah sport araç için bu bakımı yapar mısınız sevabına :D Ama sizin ki yağmurda baloncuk yapıyor benim ki direk çamur oluyor sonra sinir olursunuz o ayrı:)

Ayrıca yeriniz var belli mükemmel detaylı temizlik yapmışınız valla bravo sıkılmadan tek tek uğraşmak biz 3 kişi girince bile bu kadar detaylı yapamıyorum tebrikler maşallah.

Birde koltuklar benimde dikkatimi çektim farklı geldi sanki direksiyonda farklı hb sportla yada resimde öyle.

Teşekkürler. Direksiyonun alt kısmı düz oluyor hb' lerde.

Detailing işi de diğer hobilerde olduğu gibi hastalık derecesine varıyor. Uygulamayı doğru sıralama ile yaparsanız işinizi büyük oranda kolaylaştırır. Denk gelir de yardımcı olabilirsem mutlu olurum :)

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yasin90 link' Alıntı:
forumboyakorumada gördüm konunuzu buradanmıssınz :)

AYrıca sport sedanlarda ne yazıkki koltuk edition ve businesslardaki gibi geliyor, sadece SPORT HB'lerde spor koltuk var

Skodaturkey' de başladı aslında... :)

ttt35 link' Alıntı:
Müthiş bir uygulama olmuş.teşekkürler. fk1000p yerine collinite915 kullanırsanız daha bir derinlik elde etmiş olursunuz. fk1000p yi açık renk araçlara tavsiye ediyorlar

Ben teşekkür ederim, çok haklısınız 915 daha iyi olur ama elde bu var. Yeni alırsam da AG HD Wax alacağım.

mtaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

mtaner link' Alıntı:
Kardeşim konuyla alakalı değil ama bu pedal setini kullandığını gördüm onu soracaktım; çok şık duruyor, kullanımda herhangi bir rahatsızlık veriyor mu?

Yok Kardeşim Hiçbir Sıkıntısı Bende İlk Başta Sorun Olurmu Dedim Ama ֖yle Pedal Setlerinden Değil  Montaj Vida ile değil Geçirmeli ևok memnunum hem şık hem Kullanışlı

İstersen Türkiye Linki Bu

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-opel-astra-j-opc-aluminyum-pedal-seti-otomatik-vites-icin-136798864/detay/

İstersen aliexpress linki bu..

http://www.aliexpress.com/item/2009-2012-Chevrolet-Chevy-Cruze-High-quality-stainless-steel/633164560.html?s=p

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Elinize sağlık süper olmuş, Hepimizin hayalı böyle müsait yer ve ekipman sahibi olup araçla ilgilenmek.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Yazın Gelde Bakımın Dibine Vuralım  045thumbsup

045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup

valla vuralım kardeşim sabahtan akşama 1 günümü ayırabilirim burda araba yıkamayı bile nasıl özledim

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Elinize sağlık süper olmuş, Hepimizin hayalı böyle müsait yer ve ekipman sahibi olup araçla ilgilenmek.

Sağolun, Allah herkese daha iyi imkanlar nasip etsin.