5. Ankara buluşması

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 5. Ankara buluşması

katılımcılar

1- daos009
2- KaHiN
3- eren_1903
4- ac@d
5- MuratS
6- budoka
7- mucahitduran
8- ercan_0636
9- bugra_06
10-astrajtiger
11-cenko
12-Jlozde
13-appleman
14-

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet sayımız hızla artıyor aslında moderatörler ana sayfada yer verse daha fazla gören olur. Aynı zamanda fecabook editörleri ana sayfamızda yayınlarsa oradan da katılımcılar olacaktır.

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
hani ben burda oturuyorum diye demiyorum ama cayyolunu da düşünebilirsiniz trafik falan olmaz.. Yada tepe prime..
tepe prime da olabilir çayyoluda ancak ben oralarda çok fazla yer bilmiyorum eğer güzel yerler biliyorsanız birlikte bakılıp kararr verilebilinir.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daos009 link' Alıntı:
tepe prime da olabilir çayyoluda ancak ben oralarda çok fazla yer bilmiyorum eğer güzel yerler biliyorsanız birlikte bakılıp kararr verilebilinir.
Anse de buluşun araçların başında biraz vakit geçirip, karşıya Mesa Plaza ya çay kahveye geçin sıkıntısız relax tamamlayın günü bence.

Ah ulan şu düğünler olmasaydı iyiydi :) 5. Ankara buluşmasını görünce içim yanıyo :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daos009 link' Alıntı:
evet sayımız hızla artıyor aslında moderatörler ana sayfada yer verse daha fazla gören olur. Aynı zamanda fecabook editörleri ana sayfamızda yayınlarsa oradan da katılımcılar olacaktır.

Her konuda destekci olmaya hazırız...  greatt

Bulusma noktasi, tarih, saat ve diger detaylar belli olduktan sonra Facebook sayfamizda etkinlik olusturur, ana sayfamizda duyurusunu yaparız. :)

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Her konuda destekci olmaya hazırız...  greatt

Bulusma noktasi, tarih, saat ve diger detaylar belli olduktan sonra Facebook sayfamizda etkinlik olusturur, ana sayfamizda duyurusunu yaparız. :)
teşekkürler saat konusunda pazar olacağı için 13:00 gibi falan düşünüyorum ancak istenirse brunch şeklinde yapılıp daha erken de olabilir

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben tarih konusunda 1 haziran diyorum şimdilik tarih konusundan sizden başka tarih değişimi belirten arkadaşımız olmadı dediğim gibi ben cumartesi günü ben çalıştığım için katılma imkanım olmuyor ancak pazarları gelebiliyorum.

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence bu kadar katilimci bulunmusken daha erkene alinmali.. zira 1 hazirana kim öle kim kala...

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cumartesi akşam geç saatte çiftlik de olsa daha iyi olmaz mı? evli olanlar bizler zaten haftada 1 gün eşlerimizle beraberiz pazar günü zor. . en azından onlar da köfteden nasiplerini almış olurlar..