5664 hasar kaydı bilgilendirme

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabadada 3 tane hasar kaydı görünüyor şimdi. ama aldığımda 6 taneydi :D sadece 2 tanesinde fiyat yazıyor onlarda çok küçüktü 250 300 civarı gibi. ben sorgulamayı plakadan yapmıştım ama. şimdi bizim arabanın plakası 0 safranbolu plakası oldu.
3 tane geliyor hasar kaydı. zaten arabadada 2.5 parça boya vardı. bir tanesi polis arabasına vurmuşlar ön çamurluğun ucunu sürmüş eraya. diğeride arka çamurluk bisiklet vurmuş anasını satıyım kendisi yaptırmış kaskodan aldığım çocuk :D bir tanede ön cam gözüküyor ondada fiyat yok zaten...
yani tramer kayıtlarına güvenmeyin derim. trameri çok takacağınıza arabanın km diriliğine bakın. sürtmelerden dolayı boyanmışa falan değil. sonra motor cortlayınca km oynandığını öğrenince yanmayın derim...

PİELSTICK PA4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5664 de hasar durumunun yanı sıra son 2 muayene km'sini de bildiriyor. Araç hakkında daha fazla fikir sahibi oluyorsunuz..

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yazmayı unutmuşum bu araca bakmaya gittik sağ yan komple boyalı çıktı yeminler eden adama ne desem bilemiyorum şu anda.neyse vazgeçtim bu araçtan.geçen hafta farklı bir vectra aldım şükür bu araçta ne boya ne hasar var. 2. el piyasası dolandırıcılarla dolu arkadaşlar lütfen dikkat edin