7.caddeye arac park etmek artik ücretli...

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7. caddede park yeri bulmak zaten çok zor herhangi bi ara sokağa girip rahatlıkla park edebilirsiniz.

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar valla bizim burda her yer parali hatta cogu yerlerde 1.5 saaten fazla parkda yapamiyosun tabiki burda daha düzenli hersey park yapacagin yerler cizgiyle belirlenmis fealan ama tartisilacak bisey varsa benzin fiyatlari vb

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
benim için değişen birşey yok, bahçelide hep aynı yere parkederim hem 3. caddeye hem 7. caddeye yakın.. hiç yer bulamadığımda olmadı daha :)
neresi abi orası.söyle de bizde oraya bırakalım artık .

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaslar valla bizim burda her yer parali hatta cogu yerlerde 1.5 saaten fazla parkda yapamiyosun tabiki burda daha düzenli hersey park yapacagin yerler cizgiyle belirlenmis fealan ama tartisilacak bisey varsa benzin fiyatlari vb

Biz benzin fiyatlarına yapılan zamlara alıştık. Bu konuda dünya rekoru bizde ve kimseye de kaptırmaya niyetimiz yok. Referandum sonrası hayırlısı ile bir zam daha bekliyoruz :D.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
aslında bisey diyeyimmi 7 de park yeri bulmak çok kolay yavas yavas sağdan gittiğinizde illa bi çıkan görüyosunuz ben hiç sokağa grip macera aramazdım ama simdi isin rengi değisti:D

buza parkedin beyler dayı olmayınca girin pasa pasa koyun:D

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz geçenlerde istanbuldaki işpark olayı Allah tan Ankara da yok. Bu i.melih nasıl burdan para kazanmayı akıl etmedi falan diye konuşmuştuk aramızda.

Bu uygulama Ankara nın birçok yerinde geçerli olur. Hakkımızda hayırlısı ne diyelim. Ankara kaldırmaz bu olayı bence.

Örneğin İstanbulda AVM otoparkları ücretli ve LPG li araçları almıyorlar. Ankara da bunu yaparlarsa hepten sinek avlarlar. umarım sokaklarada kimse durmaz.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda arabandan ınıp bakkala gıt gel camına yapıstırırlar ıspark ı , gecenlerde cevahir e gittim oranında otopark ı ucretlı olmus, ılk yarım saat bedava sonra 5 tlden baslıyor saat bası 1 lıra eklınıyor ama arabayı park edıp yukarı cıkmak zaten yarım saat ... Sokaklarda var magdem alısverıs merkezlerınde olmasın..

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bütün Ankara paralı olsun bence her sokağı.:D:D

iki tane köprü yapılsın mecburi istikamet verilsin ve köprüler paralı olsun.:D:D

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7.cadde için uygulama güzel ama eksiklikler var 3. cadde için çok şaçma

ilk 15 dakika yada yarım saatin ücretsiz olması lazım, belli bir saatten sonra ücretsiz olmalı, cadde üzerinde oturan ev sahipleri ve dükkanı bulunan esnafa ücretsiz olmalı.

caddee üzrinde park etmiş aracların yüzde 95 i gezmeye gelmiş insanlar caddede oturanlar park edecek yer bulamıyor , genelde yorum yapanlarda oraya gezmeye gelen arkadaslarım uygulamaya kızıyorlar ama hatırlatmak istedigim bir şey var siz oraya park edince 15 dakka yasal hakkınız var polis geliyo 10dakkada 62 tl ceza kesiyor

size soruyum o zman 5 tl mi 62 tl mi??????

ayrıca arasokaklarada dikkat starbucks dan asagı inen ve oxxo nun karsısından aşağı inen 2 sokak hırsızlıgın en çok yasandıgı sokaklar.

7. cadde ara sokaklarında park ettigim gizli yerlerim var bir kaç tanesinde mantarı kucaklayıp kaldırıyorum kaldırıma çıkıyorum giderken mantarı yerine koymak şartıyla :)

Son düzenleme:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bursa da da tüm caddelerde belediyelerin elemanları hazır, park eder etmez başında bitiyorlar, 1 saate kadar 4 tl