73 km deki OPEL ASTRAMIN DİREKSİYONU KİLİTLENDİ

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 73 km deki OPEL ASTRAMIN DİREKSİYONU KİLİTLENDİ

sallierim link' Alıntı:
bizde elektro servo yok :).bizimki elektrohidro.bizde böyle bir sıkıntı olmaz

bravo  kahka536 kahka536 kahka536 kahka536

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

elektro servo değil sanırım direk hidrolik  değil mi 1.6 edition? hızlandıkça sertleşiyormiyo elektrikli gibi arkadaşlar

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opel türkiye ile uğraşacağına direkt AHİM'e baş vur.

earnhardtt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AIHM basvurmak icin once ic hukuk yollarini tuketmek gerekli,o cok sonraki bir durum.once bir avukatla satisi yapan bayiiye ihtarname cektirin bence.eger sonuc alamazsaniz dava acarsiniz fakat dava sirasinda araciniza ihtiyati tedbir konulabilir yani uzun sure aracsiz kalabilirsiniz.

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok büyük geçmiş olsun,bence her türlü hakkınızı arayın....

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Insan yapimi her türlü araç biraz da şans isi.. kiminin hic arizasi olmaz 200 bin km... kiminin 50 km de ariza cikartir. Bu parcalar cesitli fabrikalarda yapilip yari robot yari çalisanlar tarafindan birlestiriliyor. Bence marka ile alakali degil. Arkadas sifir megan almisti birkac gun sonra frenleri tutmaz oldu allahtan fark etti.. kisaca Allah beterinden korusun. Saglik olsun.

Odak Dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.odakdynamics.com

Araç değişimiyle ilgili birşey yapabileceğinizi sanmıyorum, şanslıysanız onarım süresi 30 işgününü geçer ve yeni araba verilmesi gerekir :)
onun haricinde servis yapması gerektiği gibi aracı garantiden onarıp teslim eder. Anahtar tesliminden itibaren size bu aracın sorun çıkarmayacağını garanti etmiyorlar.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

earnhardtt link' Alıntı:
AIHM basvurmak icin once ic hukuk yollarini tuketmek gerekli,o cok sonraki bir durum.once bir avukatla satisi yapan bayiiye ihtarname cektirin bence.eger sonuc alamazsaniz dava acarsiniz fakat dava sirasinda araciniza ihtiyati tedbir konulabilir yani uzun sure aracsiz kalabilirsiniz.

Yok yok Beni dinlerse hemen ahim'e başvursun. Bu tabiki espriydi Opel ile uğraşmak biraz zulüm bir iştir son zamanlarda tüketicilerine gereken önemi yeterince vermiyor ben dahil birçok arkadaşımız çok sıkıntı yaşadık bende opel ile uğraşacağına direkt AHİM'e başvur dedim.  :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

DERSİMLİ link' Alıntı:
Yok yok Beni dinlerse hemen ahim'e başvursun. Bu tabiki espriydi Opel ile uğraşmak biraz zulüm bir iştir son zamanlarda tüketicilerine gereken önemi yeterince vermiyor ben dahil birçok arkadaşımız çok sıkıntı yaşadık bende opel ile uğraşacağına direkt AHİM'e başvur dedim.  :D

Opelle uğraşmaya kalktığında zaten iç hukuk yollarınu tüketip bir şey elde edilmeyeceğinden AİHM'e başvurulabilir :)

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben opel sahibi olduğum için opel hakkında konusurum diğer markaların tutumunu bılmıyorum ama opel müşteri memnunıyeti odaklı bir polıtıkaya sahip değil ,sorunlu olan Türkiye opel değil sadece bunu da belırteyım sorunlu olan ' OPEL' çünkü almanya ile maıl ve telefon aracılığıyla görüştüm ve sergıledıklerı tutumun Tr opel'den farkı yok ,sanki bu aracı Türkiye üretmiş ve Türk markasıymış gibi sorunu Tr opel halletsın diyorlar .