97 Vectra 2.0 CD için takas teklifi! YARDIM!

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar konu aslında çok çetrefilli ama ben size en kısa şekilde aktaracağım.

Satışta olan bir gayrimenkulüm için takas teklifi geldi. Alıcı elindeki "97 model Vectra 2.0 CD" aracını vermek istiyor. Araç özellikleri aşağıda:

97 Vectra 2.0 CD
Beyaz renk
148.000 km
En ufak boya yok
Değişme yok
LPG hiç kullanılmamış
Sıfıra yakın lastikler
v.s.

Araç yaşına göre oldukça temiz duruyor. Zaten 2003'te dışarıdan gelmiş. Garajda yatan bir araç. Tüm ağır bakımları yapılmış, tertemiz...

Araca istenen fiyat, takas olacağı için üç aşağı beş yukarı 15.000 YTL. Takas yaparsam şu anda elimde olan Astrayı satacağım -müşterisi de hazır-. Yani en az 2-3 yıl bu Vectraya binmeyi planlıyorum. LPG de taktırmak istiyorum. Çünkü forumdaki araştırmalarıma göre benzinli vectra 2.0'a binmek beni hayli yorar.

Durum bu arkadaşlar; 1 haftadır işin içinden çıkamadım. Aklım bir gidip bir geliyor. Ne yapmalıyım? Bu araçtan memnun kalır mıyım? 15.000 YTL bana biraz fazla geldi. Sizce nasıl? LPG bu araçlarda sıralı mı düz mü?

Ha bu arada elimdeki astra beni hayal kırıklığına uğrattı. 1.6 twinport motor ama özellikle virajlı, inişli, çıkışlı yollarda klima aracı çok etkiliyor. Bu yaz, astrayla ilk tatilimdi ama bu tip yollarda beni fazlaca yordu. O nedenle 2.0 motorlu bir araba daha iyi olur gibi geliyor.

Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

pcqopat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra 2.0 cd 1997 kullanıyorum 140.000 de km allaha şükür çok memnunum arabamdan eğer bahsettiğin kadarsa tavsiye ederim

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bırıncısı astradan vectra gecısın tarıf edılemez bır guzellıgı olur
ıkıncısı araca temız demıssın bu senın gorusunmu ustalara danısman gereklı cunku sorunlu bır vectra basını agrıtır
ucuncu ve sonuncu dusuncem ıse fıyat bence bıraz sısırılmıs 14 000 ve altı alırsan cok makmul lpg nde sıralı sıstem olması lazım ha duzde takılabılıyor ama ıyı bır sıstem ıstıyorsan sıralı takdırman lazım

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Aracın temizliği dıştan bakılan bir temizlik. Herhangi bir ustaya göstermiş değilim. Ancak satıcı her türlü şekilde garanti veriyor. Tabii ciddi bir alım düşüncesinde mutlaka yetkili servise gidip göstereceğim. Denilen gibi çıkarsa bu işe girerim zaten.

Fiyat aslında takas olduğu için biraz oynuyor. Ortalama 15.000 YTL. Bu 14.000 de olur 14.500 de. Sonuçta ben de gayri menkulumu satmış oluyorum.

Beni düşündüren noktalardan biri 148.000 km yol yapılmış olması. Gerçi o yaştaki bir araç için fazla değil aslında ama...

Bir de forumda araştırdım ama tam bir bilgiye ulaşamadım. Bu model ve donanımlardaki standart özellikler nelerdir? Benim bildiklerim şunlar:

- 2 havayastığı
- Dijital klima
- Yol bilgisayarı
- ABS
- Kasetçalar

Bunlar doğru mu ya da eksikleri var mı?

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15000 çok pahalı bir rakam 97 cd için bi de tüp taktırmak istiyormuşsunuz 1.250 - 1.500 gibi fiyat daha vereceksiniz araç 16500e gelecek gerek yok bence

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın temizliği dıştan bakılan bir temizlik. Herhangi bir ustaya göstermiş değilim. Ancak satıcı her türlü şekilde garanti veriyor. Tabii ciddi bir alım düşüncesinde mutlaka yetkili servise gidip göstereceğim. Denilen gibi çıkarsa bu işe girerim zaten.

Fiyat aslında takas olduğu için biraz oynuyor. Ortalama 15.000 YTL. Bu 14.000 de olur 14.500 de. Sonuçta ben de gayri menkulumu satmış oluyorum.

Beni düşündüren noktalardan biri 148.000 km yol yapılmış olması. Gerçi o yaştaki bir araç için fazla değil aslında ama...

Bir de forumda araştırdım ama tam bir bilgiye ulaşamadım. Bu model ve donanımlardaki standart özellikler nelerdir? Benim bildiklerim şunlar:

- 2 havayastığı
- Dijital klima
- Yol bilgisayarı
- ABS
- Kasetçalar

Bunlar doğru mu ya da eksikleri var mı?

sen 97 model aracda 148000 e cokmu dıyorsun gozumle gordum 420000 yapanı var ve motora ellenılmemıs bıle
saydıgın bu ozellıklerın yanında sayamayacagın kadar daha ozellıgı var

Siyah10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç özellik olarak güzel bir araç sorunsuzsa kullanmaktan zevk alırsıınız...
Benim düşüncemde fiyat fazla ben 2000 model cdx 2.0 sattım 9-10 ay önce 16.500 ytl ye bence fiyatı biraz araştırın... Şimdiden hayırlı olsun...

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o paraya daha yeni ve daha temiz bi vectrayı çok rahat bulursun ona göre kararını wer hem gazda taktıracan sana takriben 17ye gelecek o araba benim cdx i 18 e weririm sana bence hiç bulaşma derim

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Herkesin ortak görüşü fiyatın fazla olduğu galiba...

Bu durumda bana da vazgeçmek düşer herhalde. Sağolun arkadaşlar, teşekkürler!