Acil yardım lpg ?

TMR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:(( çaresiz kaldım ne yapacam...

Efelerin Efesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence olay şu ; araç sıralı sistemde ilk benzinde çalışır ama bence sizin araç ilk çalışmada dahi lpg veriyor ve araç benzin lpg yi aynı anda yakamadıgı için zor çalışıyor..bence kesicilerinizi bir kontrol ettirin...

TMR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarın servise gidiyorum. İnş bu iş yarın çözülecek haberdar ederim gelişmelerden :)) inş çözülür.

TMR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg beyni değiştirdiler.Çalışma süresi kısaldı eskiye göre iyi şükür bakalım ne yapacaz.

spil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim 1990 corsam var atiker beyni takılı bu beyinlerin besleme valfleri ve sisteminden kaynaklanan bir sorundan bahsediyor ustalar,geç çalışma sıkıntısı bendede var benzinde bırakırsam akşamları güzel çalışıyor sabahları ısınınca ikisindede sorunyok. ama karbüratörlü araç mikser de olunca tam randımanlı çalışmıyor malesef,atiker ben aldığımda vardı üstünde arabanın ben değişecek olsam kesinlikle taktırmam.aldesa yı tavsiye edenler var yada brc hepsini söküp taktıracağım bir brc ama ondada düzgün çalışacağının garantisi yokki?

dj_slash

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba 2007 model enjoy astra otomatik vites aracım var benzinli çok yakıt yaktığından dolayı lpg taktırmayı düşünüyorum yardım ve marka olarak yada uyum olarak ne tercih edersiniz ?

acil yardımınızı bekliyorum arkadaşlar ....

meseleci06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu açan arkadaş,Benim anlamadığım LPG Sıralı sistemse arabayı stop ederken hiçbi işlem yapmana gerek yok (Benzinde Stop etmene).
Eğer Stop ederken hiçbi işlem yapmayıpta Stop ettiğin halde o surunu yaşıyorsan.

1-Ateşleme de sorun olabilir.
2-Benzin pompasında sorun olabilir.

Araban 2001 astra ama hangisi 1.4 16V mi, 1.6 16 V mi,1.4 Classic mi,1.6 Classic mi,

Araban 8V ise Sıralı sistem LPG takılmaması lazım..

meseleci06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Okan Bey Araban Modelliymiş ben olsam o arabaya Prins taktırırım.
Landirenzo ile Opel anlaşmıştı ama sorun yaşayanlar oldu.

TMR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabam 1.4 16v, ilk başlarda olan bu gec calışma sıkıntısı kendiliğinden ortadan kalktı.Şuan atiker var üzerinde gayet iyi.