Airbag Lambası

vural5038

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de aynı problem vardı koltuk altındaki soketi söküp tırnaklarını sıkıladılar bi daha yanmadı

vectra2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı durumla karşı karşıyayım en mantıklısı koltuk altına bakayım bilgiler için teşekkürler

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, Airbag beynine su kaçmış dediler, nasıl olur? nerdedir bu nasıl su kaçar? teşekkürler.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Süper cevap, biraz da açıklama yapabilir misiniz? Bu alet nerede durur, hani bilmediğim için. Forumu takip ettiğimden beri hiç bir şeye inanmıyorum, hep kuşku içindeyim.

Edit: Şimdi tekrar aradım, Usta "Söküldümü" demiş, ben "su döküldümü" anlamışım meğer. Anlıyacağınız durduk yerde masraf.

Son düzenleme:

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
sorun neki. su kaçmış dediler

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Airbag ısığı yanıyordu 1 haftadır, bıraktım aracı. Usta ile akşamüstü telefon ile konuştuğumuzda, araca takviye yapıldımı, beyin söküldümü (Benim yanlış anladığım yer) vs demişti. Bende Sururi beyin mesajından sonra tekrar aradım, ne suyu vs dedim. Oda tekrar anlattı, başka bir beyin takmış, şimdilik sorun düzeldi dedi.

saracoğlu1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 model opel vectra b cdx aracım var. Sık sık airbag lambası yanıyor. Sürekli cihaza bağlayıp söndürüyorum.Direnç falan bağladılar ama çare olmadı. Başına bu sorun gelip de kalıcı çözüm bulan var mı?

slm koltuk altındaki airbag kablolarını düzenli bir şekilde koltuğun hareketine engel olmıcak şekilde elektirik bandı ile sabit bir yere bantla ben bu şekilde yaptım.

dnzkrc26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya Arkadaslar tüm yorumları okudum benım de bir haftadır aırbag lambam yanıyor..

sürücü koltuğunun altından mı bahsediyoruz ?nasıl soketler var orda ? mümkünse resimli anlatacak kımse yok mu ?

Soketleri napmamız gerek ?

muratcaglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya Arkadaslar tüm yorumları okudum benım de bir haftadır aırbag lambam yanıyor..

sürücü koltuğunun altından mı bahsediyoruz ?nasıl soketler var orda ? mümkünse resimli anlatacak kımse yok mu ?

Soketleri napmamız gerek ?

Kardeş eğilip koltun altına bakman yeterli zaten orda başka soket yok..bazen soketi söküp hiç bişey yapmadan tekrar taktığınızda bile sönüyo..denwmenizi önerim.geçici bi çözüm tabi...