Alınık 17'' 5X105 çelik jant

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Alınık 17'' 5X105 çelik jant

Geçmiş olsun, Allah Beterinden saklasın...

ceyhunistanbul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
Benim cosmo jantlarım satılık. 950 TL fiyatı.
Jantlar şuanda Odak Opel Topkapı da serviste depoda muhafaza edilmektedir.
15.000 kmde iken kazasız ve hasarsız olarak değişimi yapılmıştır.
Görmek isterseniz. Mekanik servis danışmanı Tarık Tunç Bey size yardımcı olacaktır.
18" opc jant aldığım için orjinal cosmo jantlarımı satıyorum.
İlgileniyorsanız yardımcı olabilirim.

İlgileniyorum. Satışı sizin tarafınızdan mı yoksa Odak tarafından mı gerçekleştirilecek? Niçin soruyorsun derseniz bunu, odak tarafından gerçekleştirilirse kredi kartına taksit imkanı olabilir mi diye? Taksitle almak işime gelir çünkü biraz sıkışığım aracımın kredisi devam ettiğinden dolayı. Edition jantlarımı çukura girip yamulttum ևorlu yolunda yağmurlu havada  o yüzden biraz acil ihtiyaca dönüştü benim için. Onun dışında satmayı düşünen başka arkadaşlar varsa da İstanbul içi her yerden teslim alabilirim hatta ևorlu'dan da elden teslim alabilirim.

ceyhunistanbul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Alınık 17' 5X105 çelik jant

NumberZOne link' Alıntı:
Çok sağolun arkadaşlar, tabii ki cana geleceğine mala gelsin, buna da şükür...

Hasar resimde pek anlaşılmıyor, tampon sökülüp işlem görecek ve çamurluk hayli göçmüş, umarım çekme ile düzelir.

Geçmiş olsun size, Allah beterinden saklasın.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ceyhunistanbul link' Alıntı:
İlgileniyorum. Satışı sizin tarafınızdan mı yoksa Odak tarafından mı gerçekleştirilecek? Niçin soruyorsun derseniz bunu, odak tarafından gerçekleştirilirse kredi kartına taksit imkanı olabilir mi diye? Taksitle almak işime gelir çünkü biraz sıkışığım aracımın kredisi devam ettiğinden dolayı. Edition jantlarımı çukura girip yamulttum ևorlu yolunda yağmurlu havada  o yüzden biraz acil ihtiyaca dönüştü benim için. Onun dışında satmayı düşünen başka arkadaşlar varsa da İstanbul içi her yerden teslim alabilirim hatta ևorlu'dan da elden teslim alabilirim.
Bildigim kadariyla odakta taksitte yaptirabilirsiniz.
Karsiliginda odak mehmete borclu olur problem yok yani.
İsterseniz mehmetin telefonunu atayim size gorusun.

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Allah razı olsun arkadaşlar. Kimsenin başına gelmesin umarım.

ևamurluğu boyatmadan düzelttirebilirim büyük ihtimalle ama tampon işlem görüp boyanması gerekiyor. Boya işlemi için Odak' a gideyim diyorum. Düzeltmeyi  başka bir yerde yaptırsam kasko da sıkıntı olur mu?

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlgileniyorum. Satışı sizin tarafınızdan mı yoksa Odak tarafından mı gerçekleştirilecek? Niçin soruyorsun derseniz bunu, odak tarafından gerçekleştirilirse kredi kartına taksit imkanı olabilir mi diye? Taksitle almak işime gelir çünkü biraz sıkışığım aracımın kredisi devam ettiğinden dolayı. Edition jantlarımı çukura girip yamulttum ևorlu yolunda yağmurlu havada  o yüzden biraz acil ihtiyaca dönüştü benim için. Onun dışında satmayı düşünen başka arkadaşlar varsa da İstanbul içi her yerden teslim alabilirim hatta ևorlu'dan da elden teslim alabilirim.
Merhaba Ceyhun Bey.
Odak Tarık Beyden istediğiniz zaman teslim alabilirsiniz ve odaktan kredi kartı ile taksitle alabilirsiniz.
Jantlarda en ufak çizik ve hasar yoktur. 15.000 km de odakta opc jantlar ile değişti.
Beni de istediğiniz zaman arayabilirsiniz bugün şirketteyim şirket odak topkapıya yakın.
Ben olmasam bile Odaktan Tarık Tunç bey satış ve görme için size yardımcı olacaktır.

ceyhunistanbul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
Merhaba Ceyhun Bey.
Odak Tarık Beyden istediğiniz zaman teslim alabilirsiniz ve odaktan kredi kartı ile taksitle alabilirsiniz.
Jantlarda en ufak çizik ve hasar yoktur. 15.000 km de odakta opc jantlar ile değişti.
Beni de istediğiniz zaman arayabilirsiniz bugün şirketteyim şirket odak topkapıya yakın.
Ben olmasam bile Odaktan Tarık Tunç bey satış ve görme için size yardımcı olacaktır.

ևok teşekkür ederim ancak jant planlarımı yaz sonuna ertelemek zorunda kaldım. Dün Mall of İstanbul mağazası açılışında uzun süredir almak istediğim TV yi kampanyalı görünce alışveriş hakkımı TVden yana kullandım :)  Yine de çok çok teşekkür ederim ilginize arkadaşlar. O vakit geldiğinde belki gerçekleştirebiliriz alışverişi. Görüşmek dileğiyle..

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NumberZOne link' Alıntı:
Allah razı olsun arkadaşlar. Kimsenin başına gelmesin umarım.

ևamurluğu boyatmadan düzelttirebilirim büyük ihtimalle ama tampon işlem görüp boyanması gerekiyor. Boya işlemi için Odak' a gideyim diyorum. Düzeltmeyi  başka bir yerde yaptırsam kasko da sıkıntı olur mu?

Büyük geçmiş olsun dostum :(

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok teşekkür ederim ancak jant planlarımı yaz sonuna ertelemek zorunda kaldım. Dün Mall of İstanbul mağazası açılışında uzun süredir almak istediğim TV yi kampanyalı görünce alışveriş hakkımı TVden yana kullandım :)  Yine de çok çok teşekkür ederim ilginize arkadaşlar. O vakit geldiğinde belki gerçekleştirebiliriz alışverişi. Görüşmek dileğiyle..
Hayırlı olsun güle güle kullanın...

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NumberZOne link' Alıntı:
Çok sağolun arkadaşlar, tabii ki cana geleceğine mala gelsin, buna da şükür...

Hasar resimde pek anlaşılmıyor, tampon sökülüp işlem görecek ve çamurluk hayli göçmüş, umarım çekme ile düzelir.
Çok geçmiş olsun...