almanyadan sipariş edilen klima komp. 45 gün oldu hala gelmedi

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: almanyadan sipariş edilen klima komp. 45 gün oldu hala gelmedi

bayiyi kaç sefer aradım ya dedim bu ne kardeşim 45 gün oldu bekle bekle ne zaman gelecek bu komprosör adamların verdikleri cevaba bakar mısınız : hocam taa Almanyadaki fabrikadan sipariş ettik ancak geliyo felan tamam dedim sinirlendim şimdi aracımı garaja çektim kış boyu çıkarmıycam biraz da onlar beklesin.

Erzurumda başka bayi olsa inan şu Erdemirin ağız kokusunu çekmeyeceğim ama el mahkum başka bayi yok madd

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

gencebay25 link' Alıntı:
bayiyi kaç sefer aradım ya dedim bu ne kardeşim 45 gün oldu bekle bekle ne zaman gelecek bu komprosör adamların verdikleri cevaba bakar mısınız : hocam taa Almanyadaki fabrikadan sipariş ettik ancak geliyo felan tamam dedim sinirlendim şimdi aracımı garaja çektim kış boyu çıkarmıycam biraz da onlar beklesin.

Erzurumda başka bayi olsa inan şu Erdemirin ağız kokusunu çekmeyeceğim ama el mahkum başka bayi yok madd

Aytaşından yaptırıyorlar sanki kondansatörü fabrikada orda çünkü. Cevaba bak çay demle. :)

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hem de limonlu çay :)

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

klima kompresorü dediğiniz siyah beyaz bir motor gibi birşeyse bende sesten dolayı değiştirttim ancak ses hala var. sonra çıktım showroom a sıfır araca akü bağlattım ondada vardı. o ses kesilmiyor sanırım. birde filtresi bakımda değişince sonucu sölerim.

tabi sorun buysa :D

ekoli06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende ses kesildi.

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet daha önce değiştiren arkadaşlar oldu bildiğim kadarıyla ses problemi giderildi siz farklı bi durumdan bahsediyo olabilirsiniz. değişen parçanın ismi klima komprosörü sizin değişen parça neydi acaba

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende klima kondensörü değiştikten sonra ses değişti
klima kompresörünü de değiştiren var sanırım

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben ilk gittiğimde klima gazını boşalttılar yeniden gaz koydular seste biraz azalma oldu ama tamamen kesilmedi sonra da kompresörün değişmesi gerektiğini söylediler. kondensör felan hiç duymadım açıkcası.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Sanırım adamlar benim burda içimi dökmemi bekliyorlarmış, bugün aradılar parça geldi getirin arabanızı diye. 16 Kasım, 6 Aralık. Eh benim parçayı herhalde gemiyle başka bir arabanın bagajına koyup yolladılar kargo masrafı olmasın diye. :) Bakalım yarın sabah bırakacağım, ses Hakan Bey'deki gibi kesilecek mi bende de.

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

yani bendeki ses çok tiz var yok belli değil... sıfır araca baktım ondada vardı. sanırım farklı seslerden bahsediyoruz.
parçanın adını hatırlamıyorumda beyaz silindirik bir pervanesi vardı alt kısmı siyah bir kutu.