anahtar dağıldı

seyyah83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi forumlar arkadaşlar. bende 2001 asta g kasa var. anahtarlığın mekanik kısmı kırıldı anahtarı çıkarırken anahtarlıkda çıktı baktım kırılmış br parçası içinde bir parçası bende. bu durumda ne yapmam lazım. tavsiyenz nedir. bu yapılır mı? yoksa başka bir çözüm mü lazım yardımcı olursanız sevinirim.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Anladığım kadarı ile anahtarın metal ucu kırılmış ve yarısı içinde kalmış.?
Senin yapacağın fazla bişey yok çteki ucu görebiliyosan çıkarmaya çalış
çıkacak durumda değilse anahtarcıya gidip söküp çıkarıp yeni uç çekmek gerek.

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dünde benim elimde bi tane astra G anahtarı kaldı onlar geçme 2 parçalı olduğu için dikkatli bi şekilde anahtarı yuvadan çıkardım elilmdeki parçayla birleştirdim

isine_gelirse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egerki anahtar iceride kaldiysa bunu diari cikartmaya yarayen en iyi aler anelerimizin el isi yaptiklari tig dir cok sukur henüz hic araba anahtari kirmadim ama cok ev anahtari kirdim hepsinide bu yolla cikarttim

seyyah83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahtar içerde kalmadı. kontak göbeğinin yarısı kırılıp anahtarla birlikte dışarı çıktı. ne yapmam lazım.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahtar içerde kalmadı. kontak göbeğinin yarısı kırılıp anahtarla birlikte dışarı çıktı. ne yapmam lazım.

yanlış bilmiyorsam bu durumda yapacak bişey kalmamış değişmesi gerek...

bende dün arabanın anahtarını ewde unuttum babama alo dedim anahtarı yukardan at die.ama hesaplayamadığım anahtarın plastik olduğuydu.yere düşer düşmez parçalarına ayrıldı ama şükür kırılmadı.hepsini yerleştirdim.iyiki chip i bulabildim :)