Anahtarlık

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Anahtarlık

yaramaz06 link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=1426.msg31506#msg31506 date=1305109138]
[quote author=yaramaz06 link=topic=1426.msg31504#msg31504 date=1305108897]
arkadaşlar opel ztech anahtarlık elıme ulastı anahtarlık kucuk ama sibop kapakları guzel  greatt
hafta sonu görmem lazım :) aslında onların altına metal sibop güzel durur gibi
[/quote]
hafta sonu bulusalım abı hem laflarız bugun bakacagım pırız varmı garajda varsa cılada yaarız
[/quote]
yapalım iyi olur 045thumbsup

mawci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar burada bahsedilen bilgisayar temizleme kiti nedir acaba

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mawci link' Alıntı:
arkadaşlar burada bahsedilen bilgisayar temizleme kiti nedir acaba

Bilgisayar- kamera - lcd gibi elektronik cihazların yada optik camların temizlemesinde kullanılıyor. Antibakteriyel etki sağlıyor ve antistatik özelliği ile daha geç toz tutmasını sağlıyor

mawci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yani bunu arabada mı kullanıyorsunuz anlamında sormuştum lcd ekrana falan çünkü gösterge ekranının ortasındaki lcd ekranım çizilmiş neyle silsem daha fazla çiziliyor bunu silecek ürün arıyordum

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mawci link' Alıntı:
yani bunu arabada mı kullanıyorsunuz anlamında sormuştum lcd ekrana falan çünkü gösterge ekranının ortasındaki lcd ekranım çizilmiş neyle silsem daha fazla çiziliyor bunu silecek ürün arıyordum
o ekran çok acaip bir şey benim de çizik ve dokundukça daha da çiziliyor, sonaxın plastik yüzey çizik gidericisi var bauhausta ama 25tl. çok ufak bir miktar kullanmak için almadım ben.

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mawci link' Alıntı:

Hiç arabada kullanmamıştım bilgisayar için ama arabanın lcd ekranında kullanılmasının bi zararı olmaz. Sildiğiniz bezde önemli çizilmemesi için, fiber bez kullanmanızı tavsiye ederim.

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

benımde bır taneydı cızık bune cızıkmı tozmu derken yanına bır tane daha yaptım  :) arkadaşlar bence dokunmamak en ıyısı dokundukca cızılıyor meret bu arada bızım sıbop kapaklı anahtarlıktan ostımdede var aynı fıyat hemde bosuna kargo bekledım  ;D

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
benımde bır taneydı cızık bune cızıkmı tozmu derken yanına bır tane daha yaptım  :) arkadaşlar bence dokunmamak en ıyısı dokundukca cızılıyor meret bu arada bızım sıbop kapaklı anahtarlıktan ostımdede var aynı fıyat hemde bosuna kargo bekledım  ;D
alsana bana :)

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

yarın iş yerınde fırsat bulursam alırım abı ayıpsın ne demek  greatt bu arada piriz yok abi garajda baktımda

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
yarın iş yerınde fırsat bulursam alırım abı ayıpsın ne demek  greatt bu arada piriz yok abi garajda baktımda
teşekkür ederim. priz yoksa elle yaparız ama bi hafta birini başka hafta birini yapalım. iki arabayı yaparsak yorucu olur. yaşlandım artık ben  012uhu