Angel Eyes Far

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır illa xenon gerekmiyor fara uygun standart ampulde olabilir ama mercekli farda xenonu öneririm artık 140ytlye xenonlar var sahte bosch kullanıpta memnun olamayan yok...

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır illa xenon gerekmiyor fara uygun standart ampulde olabilir ama mercekli farda xenonu öneririm artık 140ytlye xenonlar var sahte bosch kullanıpta memnun olamayan yok...

haklısın da şimdi 300 ytl far 140 ytl xenon 60 lira da işçilik 500 YTL kasmaya gerek var mı ? Şimdilik far yapsak sonra da xenon düşünürüz...

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi sende haklısın bu arada bence özellikle angel aldıktan sonra xenonun montajını kendin yap çok basit en zoru balastları sabitlemek oda şarjlı bi matkaba bakar orjinal far olsa oturtması zor oluyo işçilik verilir dicemde angela takmak basit boşuna para verme

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim ballastlar kalın çift taraflı bantlarla takıldı.

angellar ise fk'nın yan sanayisi depo marka. depo sonarın değil .ünkü dikkat ederseniz sonar ve junyanların halkaları tam halka. depo ve orjinal fk'larınki ise tam halka değil, üst kısımları tam yok sanki kısık gözle bakıyormuş gibi. bu yüzden depo ve orjinal fk'lar daha güzel. dediğim gibi bendeki depo hiçbir sorunum yok. far camı da kaliteli. iç plastiği de. junyan gördüm çok dandik geldi bana.

bu arada depo angellar yine H7 kullanıyor . yani far tipi değişmiyor H1 olmuyor. ben H7 xenon kullanıyorum. ancak normal ampul takayım dersen bu mercekli farlarda biraz kötü olduğunu duymuştum. eğer sadece angel istiyorsan ampul olarak güçlü birşey takarsın osram nightbreaker gibi. o zaman yeterli olabilir.

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
arkadaşlar junyan naptı size niye sakın alma diyorsunuz?

sonar çok mu iyi?

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sakın alma demiyom, sadece fk daha güzel görünüş olarak :) junyan kullanmadım ama takılı gördüm birinde, bendeki daha kaliteli duruyo. arabalar aynı bi de.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
depo marka olanı nerde bulurum fiyat olarak ne kadardır? nette aradım baya ama bulamadım da :)

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
vectra b lerin farların da junyan en güzelidir...sonarın angelları biraz daha güçlü yanıo o kadar...ama tip olarak junyan 1 numara

TheBashkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karar verdim FK alcam ama nerden ve nasıl:)

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
depo marka olan balgatta finspeed'de olabilir. arayıp sorabilirsin ama biraz pahalıdır depo diğerlerine göre.