Aracımın Paketi Ne Arkadaşlar Yardım?

enescolak

Kayıtlı Kullanıcı
54-Sakarya
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Opel astra j 2016 1.6 cdti dizel aracım var. Elite paket diye biliyordum ama sigorta kasko yaparken sport çıkıyor. Afl far ve far yıkama da var araçta. bilgisi olan var mı bu durum neden? broşürde sport modelde eleganse paket dahil olunca afl oluyormuş diye gördüm ama far yıkamayla ilgili bilgi bulamadım.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Enes hocam, aracınız bilinen adıyla Cosmo yeni ismiyle Elite pakete sahip. Kasko yaparken Sport çıkmasının sebebi bir aralar sport paket en üstü diye bir muhabbet dolaşıyordu, muhtemelen sigortacı ilk girişi sport olarak yaptığı için öyle görünüyor olabilir.

enescolak

Kayıtlı Kullanıcı
54-Sakarya
Siteyi ziyaret et
Cevap için teşekkür ederim. Yakın zamanda kaza yaptım suçlu karşı taraf. Aracımın sigorta tarafından gönderilecek parçaları şase numarasına göre gelecek. bu durumda sport çıktığı için afl far gönderilmez mi acaba.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hayır öyle bir durum yaşamazsınız, parçaları aracınızın şase numarasına göre kontrol ederek gönderiyorlar. Sorun çıkacağını sanmıyorum, zaten AFL far olan bir araca düz far takamazsınız tesisat uyumlu değil.

enescolak

Kayıtlı Kullanıcı
54-Sakarya
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim inşaallah öyle olur.