Ankara da en iyi opel servisi

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Yarın sabah 9:30'a Astra aracımın yağ bakımı için Opak'tan randevu aldım.. Aynı gün Clio aracımında bakımı yapılacağı için Astra'yı sabah bırakıp, öğleden sonra teslim alacağım.. Haftayada Corsa aracımı götüreceğim eğer bir sorun olmazsa..

Sent from my iPhone using Tapatalk

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aracı sabah bıraktım.. Ekstradan torpido lambamız yanmıyordu onuda değiştirdik.. Diğer aracım sebebiyle başında bulunamadım.. Dedikleri saatte aradılar, araç çıktı dediler.. Aracı almaya gidince karter koruman yok abi dikkat et uyarısını aldım, fiyatını aldım ve karter korumamızıda taktırdık.. Ardından kapı ayarlarımızı ve rötuş işlemlerim için kaporta bölümüne indim.. Oradaki işlemler tamamlanıncada haftaya görüşürüz diyerek çıktım :) Ardından Clio aracımın bakımını yaptırdım.. Parçaları kendim aldım ve parçaların büyük bölümünü öğrenme amaçlı kendim değiştirmeye çalıştım.. Müsait zamanımda Clio'nun konusunda bakım fotoğrafları paylaşırım..

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Simdi anladığım bu odak yetkili serviste dışardan yağ parça aldığımda ücreti karşılığında taktirabiliyormuyz?

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı sabah bıraktım.. Ekstradan torpido lambamız yanmıyordu onuda değiştirdik.. Diğer aracım sebebiyle başında bulunamadım.. Dedikleri saatte aradılar, araç çıktı dediler.. Aracı almaya gidince karter koruman yok abi dikkat et uyarısını aldım, fiyatını aldım ve karter korumamızıda taktırdık.. Ardından kapı ayarlarımızı ve rötuş işlemlerim için kaporta bölümüne indim.. Oradaki işlemler tamamlanıncada haftaya görüşürüz diyerek çıktım :) Ardından Clio aracımın bakımını yaptırdım.. Parçaları kendim aldım ve parçaların büyük bölümünü öğrenme amaçlı kendim değiştirmeye çalıştım.. Müsait zamanımda Clio'nun konusunda bakım fotoğrafları paylaşırım..

Hocam corsa d nin V kayış değişim ücretinie ne kadar ödediniz? 95 tl demişti opal

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Corsa aracımı haftaya götüreceğim hocam.. Aynı şekilde Corsa için fiyat alırken yaklaşık dediğiniz kadar bir fark çıkmıştı..

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Opak tek geçerim .

İstanbul da yaşıyorum ancak her ay Ünye ye giderim. Bundan dolayı servis işlerimi Ankara da yapma imkanı buluyorum . Aslında servis için bahane oluyor . Astra ve Vectra orada servise giriyor .

Yaklaşık 8 yıldır yetkili servisimiz . Yağ bakımlarım dahil orada yapıldı . İşçilik, esnaf ahlakı, iyi niyet , kalite orada . Aracımın başında duruyorum ama gerek yok inanın. Fiyatları hep iyidir . Size her türlü opsiyonu sunarlar .

Türkiye yapamayacak olduğunuz retrofitleri yaparlar ancak burada devamlı müşteri olmanız etkendir . Yunus çok ilgilidir . Master Tech Remzi abi aynı keza aracınızla ilgilenir her türlü derdine deva olur .

Hem ucuz , hem yetkili servis olsun , hem aracımı göreyim diyorsanız OPAK sizin için biçilmiş kaftan .