ankara hoşdere trafik kazasi (amcam koma da) 7.GÜN.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Acil şifalar kardeşim

iPhone ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten çok üzüldüm ve çok ta sinirlendim.Allah acil şifalar versin.
İnşallah kısa sürede sağlığına kavuşur.Karşı taraf için zaten birşey demeye gerek yok.Allah ıslah etsin.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, Allah şifa versin.

sansibl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tez zamanda gözlerini açıp, hayata bağlanması, şifa bulmasını yürekten istiyor dua ediyoruz. yaradan yardımcınız olsun.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ustam kan filan lazım olursa msj atarsın

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah şifa versin. Çok üzücü.

Sözkonusu bölgede yıllar önce (1993) ben Ankara'da ünv. öğrencisi iken arkadaşlarımın evinde kalıyordum. Tek yönlü bir yol vardı orda yolun adını unuttum fakat oradaki çok büyük bir camiye (altında AVM olan bir cami) yakındı.

Bir gece yine benzer geç saatlerde yüksek bir çarpışma sesi duymuştuk. Dışarı çıkıp baktığımızda yine kafa kafaya carpışmış 2 otomobil görmüştük. Tek yönlü olan o yolda ters yönden giren araç kazaya sebebiyet vermişti. Yıllar sonra benzer kaza ve daha kötüsü ağır yaralanma ile sonuçlanma o kadar üzücü ki.

Böyle elem bir kaza üstüne yorum fazla uzatılmaz ancak emniyet kemeri ile ilgili olarak not düşmenin yeri. benim aracı satın aldığımda emniyet kemeri susturucu aparatlar vardı üzerinde. İlk sahibi 2 tane alıp takmış, alarm ötmesin diye. Bir süre o şekilde kullandım ancak sonradan kemer takılan yeri yükseltip konforsuz görüntü oluşturduğu için aparatları çıkardım. Böylelikle her yola çıkışımda alarm ötmeye başladı ve kemeri zoraki olarak daha sık takmaya başladım. Aslında zoraki olmadan, hep takmalıyız.

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun. böyle sorumsuzca araba kullananlara hep kendi başını ye inşallah diye beddua ederim. gidip böyle ekmeğinin derdinde birinin başını yakıyorlar ya...

fotoğraftan gördüğüm kadarıyla emniyet kemeri takılı olsa daha az yaralanırmış sanırım. bayaa bir hayat boşluğu var gibi görünüyor şoför mahalinde. fotoğraf da yanıltmış olabilir beni tabi...

dün gece üniversite şenliğinde içtik eğlendik, gittim ben de arkadaşlarla otelde kaldım, eve dönmedim alkollü vaziyette. İnsanlarda "birşey olmaz" düşüncesi oluyor, bir özgüvenle oturuyor direksiyona sonrası malum... alkol değil öldüren, bilinçsizlik, sorumsuzluk, bencillik...

Mc_LazZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah yardımcınız olsun..

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Allah acil şifalar versin,geçmiş olsun.