ankara lpg montajı

kucukyarma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: ankara lpg montajı

Ben aracıma 10.000 km de ankarada landirenzo taktırmıstım servisi adı aklıma gelmedı gölbaşının girişindeki opel servisinden tam 1 yıl oldu şuan 33.000 km de şeytan kulagın akursun bi sıkıntı cıkartmadı ortalama lpgde 10 litre yakıyor kullanıma baglı olrak tavsıye ederım hıc fark yok yaglı sıstem oldugundan mı dır ne dır benzınde mı lpg de mı gıdıyorsun anlasılmıyor.

EMRE_EMRE

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et

opalda lpg taktıran varmı bilgisi olan 2750 tl dediler ???

GOODMAN1

Moderatör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Marka, bayii, garanti vs. şartların tamamı bir kenarda dursun LPG işi başlı başına hassas bir ustalık işi bir kere bunu ilk sıraya alın. Sonrasında ise iyi işçiliği olan LPG montajını yapacak yerin keşfine düşün derim. Geçtiğimiz yıl Haziran ayında 60.500 km de uzun araştırmalarımdan sonra Ankara Mocan BRC de LPG montajımı yaptırdım. (Araç şuan 92.000 km de) Sahibi olan Övünç bey ve ustamız Aydın bey ilk başta insaniyetleri olmak üzere LPG montajı konusunda bu işi yaptırabileceğiniz nadir yerlerden biridir. İlla burada taktırın demeyeceğim sizede kesinlikle. Konu açtığınız üzere bizlerde tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Nacizhane tavsiyem LPG montajını nerde yaptırırsanız yaptırın hangi markayı taktırırsanız taktırın öncesinde çok iyi bir araştırma yapın. Sonrasında

EMRE_EMRE

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et

paylasımlarınız için teşekkürler

ankara opis opal reis gibi servislerde lpg dönüşümü yaptıran veya yaptırmıs kişilerden bilgisi olan varmı??? ustalık bakımından soruyorum daha çok????

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opis iyidir yani beyaz opel oldu şimdi sanırım

EMRE_EMRE

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et

Sonunda karar verdim ankara opal da lpg dönüşümün yapacağım inşallah hayırlısı olur 2750tl landirenzo

levyon1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

EMRE_EMRE' Alıntı:
Sonunda karar verdim ankara opal da lpg dönüşümün yapacağım inşallah hayırlısı olur 2750tl  landirenzo

Hayırlı olsun. Servise sübap meselesini sordunuzmu ne diyorlar?

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2750 TL ye kadar yükselmiş mi fiyatlar geçen yıl bayilerde dahil olmak üzere 1800-1900 TL yi geçmiyordu montaj ücreti Landi ve BRC için

EMRE_EMRE

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et

tesekkürler sıkıntı yok garantisini veriyolar yanımda sıfır km araca takıldı insallah bakalım tecrübeleri paylaşıcam

EMRE_EMRE

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et

lpg dönüşümlü ilk uzun yolu yaptım beklentimin üzerinde süper bir performansta değişiklik yok en güzeli 16 kuruş gibi rakamı gördüm rüya gibiydi Opal opel beklentimin üzerinde işcilikle sasırttı çok temiz calıstılar pişman olmazsınız tavsiye ederim tecrübelerimi paylaşıcam....