ankara lpg montajı

selweb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: ankara lpg montajı

Henuz 150 km dir lpg kullanicisi olarak bende memnunum lpg den. perf. Kaybi yok Ben tamami sehir ici kullaniyorum depo dolu basladim lpg ye bakalim ilk depoda ne kadar yakacak buradan paylasirim.

screamtoronto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emir79' Alıntı:
sivas opel uguroto da lpg taktıran veya oranın ustalığıyla alakalı haberi ve fiyat konusunda da bir fikri olan var mı?

hocam bende 1,4 T var. Aralık ayında uzun araştırmalarım sonucu LAndirenzo yağlamalıda karar kıldım ve Sistem otoda taktırdım. Burada benden 5 ay önce bir arkadaşım da taktırmıştı 1,4t sine. ayrıca daha önce 5-6  arkadaşım prince vb sistemler taktırdılar. Yaklaşık 6-7 ay oldu ve km olarak 7000-8000km oldu çok şükür sorunsuz.

EMRE_EMRE

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et

1200 km lpgde kullanım sonrası tecrübelerimi paylaşmak isterim. rampada tam gazda sıkıntısız lpgli olduğunu anlayamazssınız uzun süren formdaki lpg konusundaki takiplerim iyi bir database olusturdu . sükür sıkıntısız sehir içi 2,19tl 38 lt simit depo 407km sehir içi+sehirler arası 498km gördüm 17krs -22krs arası yakıt harbi süper bir duygu ilerleyen zamanlarda tecrübelerimi paylaşıcam

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bayram tatilinde 69.5 TL ye 32 LT olan depoyu fulledim Hatay a yola çıktım bitene kadar almayacağım bitincede bir 50-60 Km benzinde gideceğim diye düşündüm ve 403 Km sonra LPG bitti benzine geçti 60 km kadar da Benzinde devam ettim yuvarlarsak 70 TL ye uzun yol 5 kişi + tıka basa dolu bagaj kilima ile mükemmel bir km.

Rekorum 403 oldu hız olarak ise yolun büyük çoğunluğu 110 Km/Saat yer yer 120-130 az da olsa

Dönüşte Yine aynı şeyi yapmak istedim aynı bagaj aynı kişiler ile Depoyu fulledim ama 396 Km gelebildim :) ve yine ardından 70-80 Km kadar benzinde kullandım

Benzinde kullanma işini uzun yolda yapmakta fayda var subap erimesini geciktirir sıvı yakıt ve uzun yolda araç stabil hızda daha az benzin tüketimine imza atacağı için şehir içinden ziyade uzun yolda benzin kullanımına geçmenizi tavsiye ederim.

Her iki şartta da klima 2. kademede açıktı :)

EMRE_EMRE

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et

maşallah diyelim ozaman adRe j kardeş

Sedat3334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar benim bir sorum olacak size lpg dolum yerini nereye taktirdiniz tamponu deldirdinizmi yoksa farkli bir yolumu var bende taktirmayi dusunuyorum beni bu knuda bilgilendirirseniz sevinirim hayirli forumlar.

EMRE_EMRE

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et

tampon delinmiyor sağ tarafta gizieniyor. benzin kapağına yapılsın dedim ama o da muayeden gecmiyor o nedenle olumuyormus...

EMRE_EMRE

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et

bu arada ruhsata fatura tarihinden 1 ay geciktirmeili işlem yapana tuvturke ve emniyete işlemlerinde ceza ucreti yatırılıyomus bu uygulamaya maruz kalan varmı

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fabrika çıkışı logli araçlarda normal depo girişinde oluyor diye biliyorom yapan yerlerde varler galiba. Fatura tarihi önemli cezai işlem uygulanır ama kim yapar ka lşra olur bilmem.

EMRE_EMRE

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et

mrb lanzdirenzo lpp kitinde subaplara verilen sıvının adını bilen var mı ?