Ankara'da İnanılmaz Opel Servisi

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende opak'a gidiyorum ancak parça bölümü servisin en dip tarafında, alt kattada mı varmış parça bölümü?

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende sasirdim dedim zaten bir sy demedim...:eek: savunmuyorum yanlislik olamli dedim bu kadarina cuss anlaminda yani

yaf ben de sana kızmadım zaten :)
ama bu opel varya mahallenın en guzel kızı gıbı.herkesın guzellıgıne ıc gecırdıgı.ama sadece guzellıgıne ıc gecırdıgı okadar.aılesını bır arastırsan ne kadar ıse yaramaz adam var onda :) bazı ıyı ınsanlar da ıste bu kotulerın yuzunden lekelnıyor.ama kıza hııııc bır sey olmuyor o hep alımlı hep cekıcı.nefis de ıste hep guzelı ıstıyor :D

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bızım kız da gecıktı bı kavusamadık kendısıyle.kavussakta hayırlısıyla bı aılesını def edecem zaten.yemısım garantısını ugramam yetkılı metkılı.zaten ıkı yıl degılmı bu .keske bır yıl olsa garantısı :D

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malesef böyle yapacak birşey yok bende servise götürdüm arızamı yaptı (hız sabitleyici arızası) test için araca bindik memnunmusuz dedi evet falan derken yakıttan açıldı çok düşük değerler söyledi neyse ben şaşırdım meğer o 1.4 araçtan bahsediyormuş ben benimki 1.6 180hp dedim. Önce hadi ya hiç anlamadım dedi sonra da 1.6 180hp Türkiye ye geliyormuymuş dedi. Neyse iyi bari arızayı yaptı dedim içimden ne deyim işte cehalet.

Heavenguardian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu saniyeden sonra opel uzak dursun

yturkeli1977

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben servis için Balıkesir Tınaz otoya gidiyorum.Arabamı da oradan aldım.Triger değişimi için önce özel servisten fiyat aldım.390-400 tl dedi.Tınaz oto ise 350 tl fiyat verdi.Sadece bakım için alınan ücret tabiki sanayi ile karşılaştırılamaz.Ancak triger gibi önemli parça için özel servisten daha iyi fiyat verdiler.Arada küçük tamiratlar için sanayiye gidiyorum.Ben genel olarak servisimden memnunum.Başka Balıkesir'li olup Tınaz oto kullanan varmı bilmiyorum ama.Bana Tınaz otoda daha önce triger fiyatı veren bayan sanırım işe yeni girmişti.Sonra gittiğimde ise esas şefle görüştüm arabamın zincirli olduğunu söylemeleri güzel bir haber oldu.

m_cevik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gelin tabi buyrun,baklava, kebap,fıstık ezme daha ne isterseniz :D
öyle bir servise gitmektense özel bir servisde sağlam ustalar olursa neden olmasın, daha kötü durumlardan korusun Allah sizi.

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu saptırmayayım ama antepten ılk gecısımde gırdıgım bır baklavacıda tatlarına bakarken yarım kıloya yakın baklava yemısımdır.adam ılkını yanlıs yedın dıye ıkıncıyı kendısı yıyerek uygulamalı olarak gosterdı :D tabı bu ıkramların sonucunu manısadakı ahalıye sıparıs uzerıne baklava satarak aldı.
opel ıyıdır servıslerı velidir.musterı nedır anlayan yok

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
haha opel bir tanedir ya :D

06kpr19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben korktum valla servislerden ankara opisten aldim arabayi serviste kuruk vardi orasi nasil acaba
araba bozulmasin
15000 olmasin diye dua mi edecez simdi