Araba Nasıl Yıkanır

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araba Nasıl Yıkanır

Onu bunu bilmem. Bugün rahat ettim araç yıkama konusunda. ևift kova yöntemi yorucu oluyordu hem de ister istemez ıslanıyordum. Yazın iyi güzel de kışın çekilmiyor. Geçen gün basınçlı yıkama makinama monte edilen sipariş verdiğim foam lance aparatım geldi. Atas dls125 şampuanla beraber. Haftasonu ve 1 ay aracla ilgilenecek vaktim olmayacağı için bugün işten kendime bir boşluk yaratıp foam lance'si  denedim. Sonuç: Oh be..! Elim kolum ıslanmadan aracı yıkadım desem yeridir. Aracın üstünde 3 haftalık kir vardı. Köpük banyosuyla yıkamak pratik oldu. En ufak bir kir tabakası kalmadı. Jantların temizlenmesinden şüpheliydim, çok güzel temizledi. Sadece bana güderiyle silmek kaldı.

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
Onu bunu bilmem. Bugün rahat ettim araç yıkama konusunda. ևift kova yöntemi yorucu oluyordu hem de ister istemez ıslanıyordum. Yazın iyi güzel de kışın çekilmiyor. Geçen gün basınçlı yıkama makinama monte edilen sipariş verdiğim foam lance aparatım geldi. Atas dls125 şampuanla beraber. Haftasonu ve 1 ay aracla ilgilenecek vaktim olmayacağı için bugün işten kendime bir boşluk yaratıp foam lance'si  denedim. Sonuç: Oh be..! Elim kolum ıslanmadan aracı yıkadım desem yeridir. Aracın üstünde 3 haftalık kir vardı. Köpük banyosuyla yıkamak pratik oldu. En ufak bir kir tabakası kalmadı. Jantların temizlenmesinden şüpheliydim, çok güzel temizledi. Sadece bana güderiyle silmek kaldı.

nerden aldınız aparatı? Anlamadım ben? hem köpük hem su mu verıyor?

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BİLDS link' Alıntı:
nerden aldınız aparatı? Anlamadım ben? hem köpük hem su mu verıyor?
"foam lance" olarak googleda aratirsaniz urunun seklini ve sagladigi faydayi ilgili videolardan gorebilirsiniz. ben netten aldim. Super kolaylik. tavsiye ederim

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu foam lance cok guzelmis acaba nerden aliriz ve fiyati nedir acaba?

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fab link' Alıntı:
Bu foam lance cok guzelmis acaba nerden aliriz ve fiyati nedir acaba?

İstanbul perpa ticaret merkezinde "erdem boya" dan alabilirsiniz. İnternette sanalpazar üzerinden ürünlerini satıyor. Lavor marka basınçlı yıkama makinası ile beraber foam lance seti 325 tl olması lazım. Karcher markalı basınçlı yıkama makinası+foam lance 400tl sanırım. Bende lavor marka olan var. ևok memnunum. şampuan olarak Atas dls125(kir sökme gücü kuvvetli) kullanıyorum. Aracım hafif kirli olduğunda ise yine Atas'ın Proteo cilalı şampuanını kullanacağım. Kovaymış eldivenmiş uğraşmıyorsun. Araç kuru haldeyken ver köpüğü üzerine, bekle 5 dk, sonra basınçlı yıkama  makinası ile durula oldu bitti.  8)

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
İstanbul perpa ticaret merkezinde "erdem boya" dan alabilirsiniz. İnternette sanalpazar üzerinden ürünlerini satıyor. Lavor marka basınçlı yıkama makinası ile beraber foam lance seti 325 tl olması lazım. Karcher markalı basınçlı yıkama makinası+foam lance 400tl sanırım. Bende lavor marka olan var. ևok memnunum. şampuan olarak Atas dls125(kir sökme gücü kuvvetli) kullanıyorum. Aracım hafif kirli olduğunda ise yine Atas'ın Proteo cilalı şampuanını kullanacağım. Kovaymış eldivenmiş uğraşmıyorsun. Araç kuru haldeyken ver köpüğü üzerine, bekle 5 dk, sonra basınçlı yıkama  makinası ile durula oldu bitti.  8)

Aynı aparat şu sitede 45 £ görünüyor.  bu birim pound ancak alışverıse devam edip son aşamaya geldıgınde 45 TL gösteriyor. Nasıl oluyor anlamadım.

http://www.cleanyourcar.co.uk/washing-and-drying/foam-lance-various-fittings/prod_371.html

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Hocam İngiltere de ve alışveriş süreci azıcık zahmetli olsa da bakım ürünlerinin en ala sitesi burası!  greatt

peki fiyat olayını anlayamadım. Para birimi başlangıcta pound ( 45 £ ) olarak gösterıyor. Alışverıse devam ettiginde son aşamada 45 TL olarak gösterıyor. Yanlışlık olmasın : ) 1 pound 2.800 yani.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BİLDS link' Alıntı:
peki fiyat olayını anlayamadım. Para birimi başlangıcta pound ( 45 £ ) olarak gösterıyor. Alışverıse devam ettiginde son aşamada 45 TL olarak gösterıyor. Yanlışlık olmasın : ) 1 pound 2.800 yani.

Uzun zamandır alışveriş yapmadım ama muhtemelen Lira nın yeni simgesini karıştırıyorlardır, ürün en fazla 25-50 lira arasıdır tahminimce.