Araba Nasıl Yıkanır

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araba Nasıl Yıkanır

hakkinenk link' Alıntı:
Onu bunu bilmem. Bugün rahat ettim araç yıkama konusunda. ևift kova yöntemi yorucu oluyordu hem de ister istemez ıslanıyordum. Yazın iyi güzel de kışın çekilmiyor. Geçen gün basınçlı yıkama makinama monte edilen sipariş verdiğim foam lance aparatım geldi. Atas dls125 şampuanla beraber. Haftasonu ve 1 ay aracla ilgilenecek vaktim olmayacağı için bugün işten kendime bir boşluk yaratıp foam lance'si  denedim. Sonuç: Oh be..! Elim kolum ıslanmadan aracı yıkadım desem yeridir. Aracın üstünde 3 haftalık kir vardı. Köpük banyosuyla yıkamak pratik oldu. En ufak bir kir tabakası kalmadı. Jantların temizlenmesinden şüpheliydim, çok güzel temizledi. Sadece bana güderiyle silmek kaldı.

Merhaba aracınızı yıkamak için kullandığınız yıkama makinenizi nerden aldınız? Kullandığınız şampuanlar ne marka? Bilgi verebilirmisiniz? Teşekkürler.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mertk link' Alıntı:
Merhaba aracınızı yıkamak için kullandığınız yıkama makinenizi nerden aldınız? Kullandığınız şampuanlar ne marka? Bilgi verebilirmisiniz? Teşekkürler.
Googleda erdem boya diye arattırdığınızda sitesi karşınıza geliyor. Lavor veya karcher basınçlı yıkama makinası  + köpük aparatı olarak satılıyor. Lavor set 325 tl, karcher set 400 tl olması lazım. Yanında hediye 5kg ATAS dls125 şampuan da geliyor. Kışın dls125 serisi, yazın proteo serisi kullanılıyor...Sitesinde videoları var

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
Googleda erdem boya diye arattırdığınızda sitesi karşınıza geliyor. Lavor veya karcher basınçlı yıkama makinası  + köpük aparatı olarak satılıyor. Lavor set 325 tl, karcher set 400 tl olması lazım. Yanında hediye 5kg ATAS dls125 şampuan da geliyor. Kışın dls125 serisi, yazın proteo serisi kullanılıyor...Sitesinde videoları var

Yazın ve kışın farklı şampuan kullanılması sıcaktan direnci azalan vernikle alakalı olabilr mi?

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Yazın ve kışın farklı şampuan kullanılması sıcaktan direnci azalan vernikle alakalı olabilr mi?
Benim edindiğim bilgi ph değeriyle alakalı bir durum. Kışlığın ph değeri daha yüksek ve temizlemesi daha kuvvetli. Bu da boya korumanızın 2-3 yıkamada sökülüp atılması demek. Yazlık olanda ise düşük ph değeri var ve extra olarak cilalı bir şampuan.