Arabam Fazla mı Yakıyor???

drawtime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende yeni segman attırdım.Araba yağ eksiltiyordu aşırı derecede.
Servistede gaz taktırmıştım bundan bir kaç ay önce şuan 250 falan yakıyor ama şhir içi geziyoruz hep ayrıca baskı balatamda kaçırıyor.Fazla yakmasının bunlarla bir ilgisi olabilirmi acaba segman attıralı 500 km falan oldu daha...

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
45 lt depo ne kadara fullenir?

yanlış anlamayın fakat mesaj yazmak içinmi yazıyorsunuz bunları. amacınız mesaj sayınızı mı artırmak, yoksa bunu dahi hesaplayamıyormusunuz. tek dikkatimi çeken sizin mesajlarınız oldu bu başlık altında bile en az 5-6 tane mesajınız var

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
yanlış anlamayın fakat mesaj yazmak içinmi yazıyorsunuz bunları. amacınız mesaj sayınızı mı artırmak, yoksa bunu dahi hesaplayamıyormusunuz. tek dikkatimi çeken sizin mesajlarınız oldu bu başlık altında bile en az 5-6 tane mesajınız var

Çok haksız ve kaba bir itham.. Pm yolladım size..

Son düzenleme:

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çagrı mesajını okudum . Lütfen kabalık olarak algılama ancak 45 lt lik deponun nekadara fulleneceğinide kendin hesaplaya bilirsindiye düşünüyorum. bunun için araba kurdu olmana gerek yok sanırım. sadece şaşırdım 45 x litre fiyatı

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
çagrı mesajını okudum . Lütfen kabalık olarak algılama ancak 45 lt lik deponun nekadara fulleneceğinide kendin hesaplaya bilirsindiye düşünüyorum. bunun için araba kurdu olmana gerek yok sanırım. sadece şaşırdım 45 x litre fiyatı

abi inan bilmiyorum msjda belirttiğim gibi çoğu konuda bilgim var nacizane ama araba konusunda yok öğrenmek ve sormak amaçlı üye oldum bu forumada .. 45 x 3.67 hesabı geldi aklıma ama iş işten geçti :)

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi inan bilmiyorum msjda belirttiğim gibi çoğu konuda bilgim var nacizane ama araba konusunda yok öğrenmek ve sormak amaçlı üye oldum bu forumada .. 45 x 3.67 hesabı geldi aklıma ama iş işten geçti :)

anlaştığımıza göre sorun yok. iyi forumlar kendine iyi bak