arabam sıfır mı?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
naylon sadece arka koltukta vardır dayıma aldığımız corsada. km sayacıda 11 gösteriyordu :) mumuda gözümün önünde temizlendi...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seninki yine şüpheli durum hocam, otokoç 2 parça değişenli ve boyalı focus sattı zamanında :D

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkurler ben naylonunda değilim.sadece arabalarla ilgili pek bi bilgim yok. adamların davranısları o sekilde olunca bide naylonsuz olunca acaba dedim

Ben yerinizde olsam aracı teslim almadan önce

- Aracın KM sayacına bakar eğer sayaç 0-12 KM arası ise o araca güvenirim

- Kaputu açıp motor bölgesine detaylı bakarım (su , çamur , toz ve diğer türevi kirlenmeler varmı diye) yoksa o araca güvenirim

- Sıfırdır bişey yoktur demem , bayiden gözümün önünde turuncu cihaz ile araçta boya olup olmadığını aracın her bölgesinde kontrol etmesini isterim

90-120 arası değerleri gösteriyorsa cihaz o araca güvenirim

- Kupa kısmına çok dikkat ederim (İki kapı arasındaki direk kısmına) burada herhangi bir pütürlük , renk farkı olup olmadığına bakarım

Herhangi birşey yoksa o araca güvenirim

ve en sonunda aracımı teslim alır bayiden ayrılırım

Biliyorum bazılarınız şimdi canım sende amma pinpirikli adamsın diyecekler ama kimse parayı çöpte bulmuyor arkadaşlar

Bunları neden yazdım bir daha ki sıfır araç bakmanızda aklınızda bulunsun diye

Veya sıfır araç alacaklar bunlara dikkat etsin diye yazdım

Saygılarımla

sc_nada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende geçen hafta reis opelden yeni astra sedan aldım. 8 km idi aldığımda. naylon da yoktu koltuklara sormadım neden yok diye aklımada gelmedi.
Bende Ankara Reis ten aldım bu kadar terbiyesiz,ilgisiz,alakasız bir şirket görmedim. Arabayı satana kadar kuyruk olurlar sonrasında ilgisizlik diz boyu. Her yönden servis te bile illallah dedirttiler. Kapısının önünden geçmiyorum artık:) Allahım sen beni Reis belasından koru:D:D Boşa bir şirket onların yaptığı işi dağdaki çoban dahil herkes yapar ama Aysun Kayacı yı bilemiyeceğim:D:D

44kartal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende geçen hafta reis opelden yeni astra sedan aldım. 8 km idi aldığımda. naylon da yoktu koltuklara sormadım neden yok diye aklımada gelmedi.

aynı firmadan aldığım araç yüzünden 3.5 yıldır mahkemedeyiz

keşke boya kalınlığına da baktırsanız....