Araç Bilgisi

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç Bilgisi

peki hiçbir şey yapmasak böyle kalsa bize bir sıkıntı yaşatır mı? sonuçta motor tipi şasi numarası doğru. vergi dairesinde öle görünmesinin bir sakıncası olur mu?

ebony

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimki daha vahim: "Hata! 35xyz123 Böyle bir plaka yok" diyor!

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bizim gibi olan arkadaşlarımız var mı acaba size zahmet www.gelirler.gov.tr adresinden MTV sorgulama ve ödeme kısmından girip sorgulama yapıp yanlışlık olup olmadığını paylaşırsanız sevinirim.Galiba sayımız artacak gibi :(

opel izmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erdem link' Alıntı:
peki hiçbir şey yapmasak böyle kalsa bize bir sıkıntı yaşatır mı? sonuçta motor tipi şasi numarası doğru. vergi dairesinde öle görünmesinin bir sakıncası olur mu?

muayeneyede gittiğinizde, aracınızı noterde satmaya çalıştığınızda vs. başka yerlerde karşınıza çıkabilir. bence düzeltilmesinde fayda var.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

ASTRA 5DR SPORT A16LET MT6 WD ben sorgulama yaptım bu çıktı galba vites sitili yanlış mt6 yazmışlar benim at

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

umut7105 link' Alıntı:
Arkadaşlar bizim gibi olan arkadaşlarımız var mı acaba size zahmet www.gelirler.gov.tr adresinden MTV sorgulama ve ödeme kısmından girip sorgulama yapıp yanlışlık olup olmadığını paylaşırsanız sevinirim.Galiba sayımız artacak gibi :(
Sizdeki sıkıntı üzerine bende sisteme girip baktım, daha önce de bakmıştım ama emin olmak istedim. Bir sıkıntı yok.

BRKCDTI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimki de enjoy olarak görünüyor. Eski Corsa D aracım da enjoy olmasına rağmen essentia olarak görünüyordu. Bir sorun yaşamadım.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim araçta bir sıkıntı yok  "ASTRA 5 DR SPORT A13DTE MT5"  olarak gözüküyor.    sıkıntı olan arkadaşlar arabayı aldıkalrı bayiiye uğrayıp düzelttirsinler. bu konu ile ilgili yukarda yazmıştım