Araç İçi Takip Kamerası Kullananlar Öneriler

Astra97

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben mi bulamadım forum içinde konu bilemiyorum

Aracında araç takip kamerası kullanan ve bu markayı kesin öneririm diyen artısı eksisi ile söyleyebilecek marka önerisi olan varmı?

Çok abartılı fiyatlarda olmayan ama çok pahallıların da yaptığı işi sorunsuz yapan çift kameralı modelleri merak ediyorum.

Teşekkürler.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bende konunun takipçisiyim. Netten özellikle HB sitesinden bir çok ürüne baktım milletin yorumları ürünleri almama engel oldu. Tavsiye de bulunan arkadaşlar oradan da örnek verir ise tadından yenmez olur.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu konu benim de ilgi alanlarım arasında, keşke ön ve arka kamera kullanımı zorunlu olsa ya da bu tür kamera kullananlara sigorta şirketleri indirim sağlayabilse.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yurtdışından sipariş verdim bir aya kadar gelirse eğer anlatım yapacam.şimdilik tavsiyem ucuz bişey almayın işe yaramıyor
megapiksel çok önemli değil çipseti önemli netlik için ve tabiki mercekli geniş görüş açılı olmalı.kapasitörlü olanlar elektrikle çalışır bataryalı olanlar kaza sonrasıda bir süre kayıt yapabilir ama kapasitörlü tavsiye ederim batarya şişip bozulabiliyor sıcakta.benim istediğim bataryalı model yılda bir batarya değişimi gerektirebilir hesaplı olduğundan aldım.
kameram gelirse montaj ve bütün ayrıntılarını resimli olarak eklemeyi düşünüyorum bakalım.

Astra97

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda polis olan ya da emniyette tanıdığı olan yok mu trafik araçlarında şu anda önlü arkalı kamera kayıt sistemi var.Marka olarak öğrenirsek ve onların görüntü kayıt ve netlik bakımından kullanım deneyimini öğrenirsek çok iyi olur.Malum adam gibi araba kullanıyoruz ama yollarda saygısız sürücüler çoğaldı artık hem kendi güvenliğiiz hemde malımızın güvenliği için önemli bu konu.

Yalnız sigorta şirketlerinin kaliteli kayıt sistemlerini uzun süre müşterisi olan sürücülere güzel bir indirim yaparak vermeleri güzel bir fikir.Ama yapmayacaklarına eminim :)

ecuadorm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Montaj konum burada.
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=117507

Merak ettiginiz sorulari yanitlayabilirim. 2 yildir kullaniyorum.
Kisaca bahsedeyim.
Yurtdisindan paypal araciligi ile aldim. Su anda paypal TR de yok. Baslica ozellikleri;

• GPS function
• Ambarella A7LA70 chipset, 5.0MP CMOS image sensor*
• 2.7 inch high resolution TFT LCD screen*
• 170 degree ultra wide angle lens
• Support 1296P at 30FPS
• 16.0MP image resolution
• Advanced H.264 photography compression technology
• G-sensor function for detecting significant emergency movement and securely locking the video file being recorded at the time
• Seamless loop-cycle recording function for maximising the camera's memory by recording over old, uneventful videos once it is full
• Motion detection allows it to monitor around your vehicle and capture footage of anything of interest
• Wide dynamic range (WDR) function for capturing improved quality video in low-light conditions
• Added high dynamic range function (HDR) outperforms WDR function and reduces overexposure*
• Six-element sharp lenses provide stunning clear and non-deformed images
• Turn on and record automatically when car starts
• Watching video simultaneously while driving, support on-spot play back
• Support HDMI full HD video transmission
• Equipped with special car fixed sucker, easy to fix and use
Ust modeli var GS 98. Hatta daha farkli modeller var. Dileginize gore degisir. 64gb lik kart ile full hd hdr kayit yapiyorum.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Astra97

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Montaj konum burada.
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=117507

Merak ettiginiz sorulari yanitlayabilirim. 2 yildir kullaniyorum.
Kisaca bahsedeyim.
Yurtdisindan paypal araciligi ile aldim. Su anda paypal TR de yok. Baslica ozellikleri;

• GPS function
• Ambarella A7LA70 chipset, 5.0MP CMOS image sensor*
• 2.7 inch high resolution TFT LCD screen*
• 170 degree ultra wide angle lens
• Support 1296P at 30FPS
• 16.0MP image resolution
• Advanced H.264 photography compression technology
• G-sensor function for detecting significant emergency movement and securely locking the video file being recorded at the time
• Seamless loop-cycle recording function for maximising the camera's memory by recording over old, uneventful videos once it is full
• Motion detection allows it to monitor around your vehicle and capture footage of anything of interest
• Wide dynamic range (WDR) function for capturing improved quality video in low-light conditions
• Added high dynamic range function (HDR) outperforms WDR function and reduces overexposure*
• Six-element sharp lenses provide stunning clear and non-deformed images
• Turn on and record automatically when car starts
• Watching video simultaneously while driving, support on-spot play back
• Support HDMI full HD video transmission
• Equipped with special car fixed sucker, easy to fix and use
Ust modeli var GS 98. Hatta daha farkli modeller var. Dileginize gore degisir. 64gb lik kart ile full hd hdr kayit yapiyorum.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Marka model nedir?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bataryalı modeller hakkında ne düşünüyorsunuz.batarya ölse dahi araçtaki şarj ile kullanamazmıyız

Sony Z5 ile gönderildi