Araç tavsiyeleriniz

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç tavsiyeleriniz

Benzinli düşünürseniz CLA 200 1,6 156 hp 120 binden başlıyor AMG paket 140 bin dizel isterseniz CLA 180 var 1,6 125 hp, arka stopları çok hoşuma gidiyor özellikle kelebek gibi , şu an hayalimdeki araba diyebilirim.

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=194432754&rnd=2288
Tecrubeli arkadaslar bu arac nasil bayi cikisli denilmis aciklamada ama hangi bayii belirtmemis borusan cikisli olsun diyoruz ama bunu nasil anlariz hic anlamadigim bir konu yardimci olun lutfen
Araçta güzel.bunu plaka yada şasi noyu borusandan yada herhangi bir bmw bayisinden sorgulatarak öğrenirsiniz.bu fiyatlara çıkana kadar 1 ay önce 134 e aynı ilandaki aracı sıfır alırdınız şuan fiyatları bilmiyorum
Araç ilanda yazıldığı gibi modernline plus. Cruise kontrol yok araçta limitor var.Sıfırı 134 civarıydı bu donanım 1 ay önce  aracın borusan çıkışlı olup olmadığını şasi nosunu bmw bayisinde sorgulatarak öğrenirsiniz

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

niko22 link' Alıntı:
Benzinli düşünürseniz CLA 200 1,6 156 hp 120 binden başlıyor AMG paket 140 bin dizel isterseniz CLA 180 var 1,6 125 hp, arka stopları çok hoşuma gidiyor özellikle kelebek gibi , şu an hayalimdeki araba diyebilirim.
cla 200 ü kullanmadim ama yan koltugunda cok kisa  yolculuk yaptim cok acayip sert bir arac muhtemelen bizim astralardan da sert yerdeki titresimler a dan z ye kabinde bilmiyorum belkide banada oyle geldi 1 ay oncesi esnaf bir arkadas antalyadan sifir aldi yoldan geri donup bayiden aracini geri alip E serisi vermelerini istemis niye öyle yaptigini sordugumda arac inanilmaz sert dedi tabi bu takasta da on bin tl zararina geri almislar araci tasarim harika gercekten ama banada sert geldi arac

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

ttt35 link' Alıntı:
Araçta güzel.bunu plaka yada şasi noyu borusandan yada herhangi bir bmw bayisinden sorgulatarak öğrenirsiniz.bu fiyatlara çıkana kadar 1 ay önce 134 e aynı ilandaki aracı sıfır alırdınız şuan fiyatları bilmiyorum
Araç ilanda yazıldığı gibi modernline plus. Cruise kontrol yok araçta limitor var.Sıfırı 134 civarıydı bu donanım 1 ay önce  aracın borusan çıkışlı olup olmadığını şasi nosunu bmw bayisinde sorgulatarak öğrenirsiniz
muhtemelen izmirde bmw bayisi vardir ikinci el ile sifir arasinda cok fahiş bir fiyat yok gibi tavsiye edebileceginjz bir bayi varmi acaba ankarada borusan bayisi varmis peki ya izmirde bilginiz varmi bu konuda

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Arkadaslar 3.20ed lerin hangisi boş hangisi orta hangisi full birturlu anlamadim moderline paket gercekten lüx duruyor buna nazaran luxury,sport,sport plus,premium selection vs.paketler mevcut bunlarin full ü hangisi acaba

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
Arkadaslar 3.20ed lerin hangisi boş hangisi orta hangisi full birturlu anlamadim moderline paket gercekten lüx duruyor buna nazaran luxury,sport,sport plus,premium selection vs.paketler mevcut bunlarin full ü hangisi acaba

Linkten inceleyebilirsin emrah.

http://www.bmw.com.tr/tr/en/newvehicles/3series/sedan/2011/donanim_paketleri/yeni320i_ED_sedan.html

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
muhtemelen izmirde bmw bayisi vardir ikinci el ile sifir arasinda cok fahiş bir fiyat yok gibi tavsiye edebileceginjz bir bayi varmi acaba ankarada borusan bayisi varmis peki ya izmirde bilginiz varmi bu konuda
İzmirde bmw bayisi özgörkey var .ben olsam kafamda oluşturduğum modelin önce sıfır fiyat teklifi alırım sonra ikinci eline bakarım.nazen 2.el fiyatları sıfır fiyatından fazla bile olabiliyor.istanbul  ve ankaradaki bayilerede sormak lazım fiyat istanbulda kosifler ve borusan var ankarada borusan var

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

ttt35 link' Alıntı:
İzmirde bmw bayisi özgörkey var .ben olsam kafamda oluşturduğum modelin önce sıfır fiyat teklifi alırım sonra ikinci eline bakarım.nazen 2.el fiyatları sıfır fiyatından fazla bile olabiliyor.istanbul  ve ankaradaki bayilerede sormak lazım fiyat istanbulda kosifler ve borusan var ankarada borusan var
bende aynen senin gibi düşÖ¹nüyorum kardesim önce sıfır fiyatlarini araştiracagim peki özgörkey genelde türkiye cikisli mi satiyor