araç yağ kontrol

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslına bakarsanız, en çok almayı istediğim yağlardan biridir. Dexos 2 standartından bahsederken, geriye dönük Gm LL A 25 ve GM LL B 25 spesifikasyonlarını da kapsadığından özellikle belirttim. Mobilin bu yağı da övgüyle karşılanıyor ancak Opel LL A ve B 25 standartlarını karşılamadığım için acaba diyorum uzun vadede motoru yorar mı, sıkıntı çıkartır mı? Eğer ki böyle bi durum söz konusu değilse, olmayacaksa ben de gönül rahatlığıyla satın alabilirm..
tabii aracınızın kıyametini bilene dexos2 iyidir mobilin,tavisye ederim
sonuçta sizin modelini bilmiyorum ama 90bindeki araça 0w40 newlife e geçin demem nasıl olsa 5w30 da sorun yaşamıyor memnun olduğunuzu söylüyorsunuz
;)

esolak85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inş azaltmaz çünkü araç tam 8000 km de 7000 kmye kadar herşey normaldi ama ne olduysa son 1000 kmde oldu

crestfallen85

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabii aracınızın kıyametini bilene dexos2 iyidir mobilin,tavisye ederim
sonuçta sizin modelini bilmiyorum ama 90bindeki araça 0w40 newlife e geçin demem nasıl olsa 5w30 da sorun yaşamıyor memnun olduğunuzu söylüyorsunuz
;)

Sanırım Shell Helix Ultra ile ilgili olarak karar kılma aşamasındayım. Aracım 2008 Astra H Cdti... En azından GM le ilgili olarak bi değişikliğe gidip kafamı rahatlatmış, hem de aynı viskoziteye sahip bi yağ kullanmış olurum :)