aracı sipariş ettim yardım lütfen

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa ailemize babama hatta yoksa corolla war şuan dizel memnunm sürekli kaçırdıım için kndime gibi konuşuorm :D
hangisini alırsanız hayırlı olsun sevgili kardeşim. ben almana bittim bundan sonrada bir terslik olmazsa hayatımda almandan inmeyi düşünmüyorum. gelelim senin araba kaçırma olayına, tahmin edebiliyorum seni buradan, ben de kaçırırdım çünkü. yalnız küçük bir tavsiyem olacak şehiriçinde sakin kullan arabayı, özellikle mahalle aralarında. neden dersen şimdi nöbetteyim ben yoğunbakımda. 5 nolu yatakta motor kazası araba çarpmış motorlu çocuğa(hayat mücadelesi veriyor), 2 gün önce yine motor kazası( dalağı alındı, kafada çatlak vardı, servise çıktı), dün bir tane de hastaneye yetişemeden gitti. bunlar sadece benim bildiklerim. anladığın üzere aralardan şehiriçinde motor-bisiklet-çocuk çıkma riski yüksek. sadece bir abi tavsiyesi sana. basmak mı istiyorsun şehirlerarası yolda sen civic le ben editionla istanbuldan adanaya kadar anahtarına kapışabiliriz, ama önce ehliyetini alman lazım.

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
civic bencede.çok süper bi araba.hızlanması olsun performası olsun.bu seçeneklerin içinde accord olsaydı onu derdim ama.onun tasarımı bambaşka.süper ötesi.heleki siyahsa yemekten tadına doyulmaz :D:D

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzinli bir opel düşüncen varsa Hondadan şaşma..

1.6twinport astra bana hic mantıklı gelmiyor nedense..

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HERZAMAN OPEL.sebebi var.honda civicler arc içine çok ses alıyor. çok güvenli bir araç değil.iç tasarımı berbat.şöle söyleyim arabayı alırken bir opelin kapısını açıp kapayın birde hondanın arada çıkan sesin tokluğuna bakın.hondadan konserve kutusu sesi çıkıyor. tek cazip tarafı motoru gerisi boş.zzaten onların bakım masrafı bizimkinden daha pahalıbide o var........

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HERZAMAN OPEL.sebebi var.honda civicler arc içine çok ses alıyor. çok güvenli bir araç değil.iç tasarımı berbat.şöle söyleyim arabayı alırken bir opelin kapısını açıp kapayın birde hondanın arada çıkan sesin tokluğuna bakın.hondadan konserve kutusu sesi çıkıyor. tek cazip tarafı motoru gerisi boş.zzaten onların bakım masrafı bizimkinden daha pahalıbide o var........
Civic'i daha önce kaç defa bakıma götürdün?

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babam F kasa Astrayla Civice arkadan çarptı... civicte 600ytl hasar çıktı astrada sinyal lambası değişti tabi H kasa Astra olsa ne olurdu onu bilemem ama ben her durumda civic in dağılacağı ve kaportasının çok zayıf olduğu kanaatindeyim...

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana göre motor olarak honda tartışılmaz.ancak konfor ,görüntü ,karizma ,dayanıklılık,olarak alman arabaları derim..kesin olan bişey daha var..hondanın iç dizaynı seni tatmin etmeyecektir..Ama astra bambaşka...