arkadaslar yardım istiyorum

oguz_adana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar yeni araç alacağmda sıfır olarak iki seçeneğim kaldı:

YENİ ASTRA 2007 MODEL SIFIR ENJOY SP : 33.500
HONDA CIVIC 2008 PREMIUM : 36.500

fiyat aldm sizce hangi aracı tercih etsem?

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Astrami Civic mi alayim sorusunu bende iki ay once yasadim.Sonucta Astraya karar verdim. Sebepleri :1(TR de nasil bilmiyorum ama Moskova'da Astra yi 3 ay, Civic'i 6-7 ay bekliyorsun)Beklememek icin Astra dedim. 2) Kagit uzerinde civic in daha seri gozukmesine ragmen, yolda yeni astranin yeni civic'e gore daha seri oldugu artik herkes tarafindan biliniyor. 3) Civic in dis goruntusu cok oyuncak gibi, ciddiyeti yok. 4) Civic sahiplerinin soyledigine gore yeni civic eski civic kalitesinden cok uzaktaymis........vs vs..... Ama civic in tartismasiz bir artisi var, oda 1,8 motora bile 6 vites koymasi. Onun disinda aslinda kalite olarak uc asagi bes yukari ikiside ayni kalitede, oyni ozelliklere sahip

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kalite olarak ikiside neredeyse aynı seviyedeler. Tasarım olarak civic astraya göre daha fütüristik. Genç kullanıcılar için daha cazip.Ayrıca modifiye edilmeye oldukça müsait. Astra ise biraz daha ciddi çizgilere sahip.Bana göre civic yüzü daha yeni olduğu için daha dikkat çekici. Fakat civic 140km civarından sonra biraz yol sesi almaya başlıyor. Fabrika çıkışı lastıkler değiştirildiği zaman bu sorun düyük ölçüde çözülüyormuş. Ayrıca civic in radyosuna rds koymamışlar. Astra'nında ufak tefek prob. dışında keyifli bir araç olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca civicte 6 yıl garanti kapsamı var artık. Sonuç olarak donanım v.s olarak benzer araçlar. Seçim senin tasarım zevkine kalıyor.