Aracın Garantisi Bitti.Garantiyi devam ettireyim mi?

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100 dolarsa düşünmeye bile gerek yok bence 1 sene granti için.keşke bendede öle bişi olsada hemen kabul etsem :)

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana çok fazla bişe sölemişlerdi ya ne 100 doları yanlış olmasın

mahsul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.suleymandemiryurek.com
kutluhan83' Alıntı:
bana çok fazla bişe sölemişlerdi ya ne 100 doları yanlış olmasın

valla ben daha geçen hafta sordum.tam hatırlamıyorum ama kesinlikle ya 100 yada 150 falan dediler.eminim.son kararım.

mahsul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.suleymandemiryurek.com
aquin' Alıntı:
bence yaptır fiyatta uygun 100 dolar çokda değil

yaptırcam ama.arabayı aldığımızdan beri garantinin bana hiç bir yararı olmadı.ne olsa cepten verioz.o garanti dışı bu garanti dışı.peki ne garanti içi.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger 100-150 dolarsa ben yaptırırım ,sahsi fikrim.sadece direksiyon kutusunun 1500 ytl oldugu dusunulurse...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklasık 2 senedir ford ve renault hatta bmw bile garanti uzatma işlemi yapıyor,fiyatları 300 ytl civarı 2 senelik ti galiba tam emin değilim sitesinde yazıyordu bir zamanlar.Hatta bmw yıllık periyodik bakımları tek bir faturada toplayım 3-5 sene içindeki tüm bakılmlarını ücretsiz olarak gerçekleştirmenizi sağlıyor.Hem daha ekonomik oluyor hemde 5 sene boyunca hiç bir masraf yapmadan binmek anlamına geliyor..Opellerde şayet garantiyi uzatmak istiyorsanız aracınızın garantisi bitmemiş şartı aranıyor..İstiyorsa 1-2 ay geçsin garantiyi uzatmıyorlar ben sordum öyle demişlerdi..