Aracınız Ne kadar yakıyor?

arifpoyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arif abi ama tepe tepe kullanmayınca da arabanın tadı pek çıkmıyor ya :) bugün demek tarafına gittim mitin orada baktım sadece yolda ben varım :D şeytan yelledi dedim bir roketleyim yaw insan araba sürdüğünün farkına varıyor yeminle... o vites değiştirirken araçtan çıkan ses başka bir haz veriyor insana. :)

nadirciğim aynen beni de dürtüyor şeytan. ben etlik ovacığın ordan çevreyoluna çıkıyorum ostime doğru. roketliyorum. oradan tekrar etliğe doğru. :)

btlufk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler bende 1.6 vectra var 2000 model acayip yakıyo ya para yetiştiremyrm bu vectralarda normalmi?çokta basmıyorum servisede götürdüm bişey yok dedi...bilen ark.lar yazarsa sevinirim.

2.5 cdx v6 vectram var benzinli şehir dışı 25-30 kruş arası şehir içi 33-40 krş arası yakıyor benzin güncel fiyatı 5,12 tl . lpg taktıracağım

arifpoyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahmetciğim bak arkadaşın 1,6 tigrası 40 krş a kadar yakıyor. her şey kullanımda bitiyor.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben combo'mdan çok memnunum abi.. 1.3 cdti motor.. beni üzmüyor.. henüz 20 yaşında çok genç olmama rağmen gaza gelmem, çok sakin kullanırım aracı.. 25 kuruştu en son hesapladığımda.. son zamlardan sonra 27-28 olmuştur..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ahan da ilk değer benden olsun o zaman sanırım 15 TL yatar tahminen :D

odemir08

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Benim aracım 2012 Astra H Sedan 1,6 115 HP benzinli, aracım 18.000 km oldu. Şimdiye kadar olan ortalama yakıt tüketimi 8,6 litre. Bilgisayarı defalarca kontrol ettim kesinlikle doğru ölçüyor. Uzun yol kullanımlarında 100 km de 6,2 - 6,5 litre ortalamaya geliyor. şehir içinde 8,5 - 9,5 litre ortalama yakıyor. bu değerler bence bu motorlara göre makul. Buradaki en büyük sorun benzin fiyatlarının yüksek olması. en son aldığımda 5,12 tl/litre fiyata aldım.