Araçlarınızda kaç amper akü kullanıyosunuz?

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir sorun olmaz. 66 amper güzel. 72 kullananlarda var tabi..

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutlu akü bizim de canımızı yaktı 3 aylık akü problem yaptı .adamlara goturunce şarj ettiler gene bi halt olmadı arabaya baktılar voltaj12 basıyo diye ona çamur attılar . Zart zurt ettim deiştirdiler aynı olay 2 araçta da başımıza geldi .İnci aku kullanmıştık bugune değin bidaha da ya inci ya da delphi ac delco .Ac delco 7 yıl dayandı

corsa1.012v

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
55 amper, VARTA aku

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
72 feza asya aku var bırde bagajda ısıklandırma anfı var sımdı sorun yok ama kısın donuyor

Efeem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi ya iyiki 66 lık almışım 60lık külliyen sorun. Bide bu aküyüde ben almıştım üstünden çıkan da 60 lıktı. Hiç bi usta demediki 60 lık sorun olur. Ancak benim araçta şu camları anahtardan kaldırmak için kablolar birleştirilmişti. Bu akü değişiminden sonra camlar kalkmaz oldu. kapı otomatiği sorunsuz. Sonra uğraşırken sadece sol ön cam kilitten sonra kalkmaya başladı. Diğerleri yine kalkmıyo. Bu neden olmuştur. Bilen varmı acaba. Yada nasıl düzeltilir. Bide anahtarı takınca kodlama yapmıyo. Anahtarı takıyorum. Hemen tuşlara basıyorum. Normalde kilitler bi açılıp kapanması lazım ama tık yok. Akıl verin lütfen.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi ya iyiki 66 lık almışım 60lık külliyen sorun. Bide bu aküyüde ben almıştım üstünden çıkan da 60 lıktı. Hiç bi usta demediki 60 lık sorun olur. Ancak benim araçta şu camları anahtardan kaldırmak için kablolar birleştirilmişti. Bu akü değişiminden sonra camlar kalkmaz oldu. kapı otomatiği sorunsuz. Sonra uğraşırken sadece sol ön cam kilitten sonra kalkmaya başladı. Diğerleri yine kalkmıyo. Bu neden olmuştur. Bilen varmı acaba. Yada nasıl düzeltilir. Bide anahtarı takınca kodlama yapmıyo. Anahtarı takıyorum. Hemen tuşlara basıyorum. Normalde kilitler bi açılıp kapanması lazım ama tık yok. Akıl verin lütfen.
camları sonuna kadar aç.sonra camları arabanın içindeki cam kapatma tuşu ile kapat.ama kapatırken o tuşa yaklaşık 10sn basılı tut. o zaman otomatik cam kapama yeniden aktif olur sende kumandadan kapatabilirsin camlarını.

selmete

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
delphi 60 kuru akü sorunsuz orjinal üzerinden çıkan 7 yıllık akü 55 ma